26. 02. 2015

18. 2. 2012 v najväčšom klube na Slovensku – Ministry of FUN v Banskej Bystrici sa konala ZUMBA DAY & NIGHT. Prvé celoslovenské stretnutie zumba fanušikov a hlavne faniniek. Hlavným hosťom bola Daniela Česneková – Zumba Education Specialist pre SR a ČR. Popri nej sa v celodennej zumba party vystriedali ďalší skvelí inštruktori – Juri Novotný – Bratislava, Janette Leszková – Nové Zámky, Lucia Tomášová Príhodová – Prešov, Inka Sombaty – Prievidza, Zora Adamčáková – Banská Bystrica, Elier Ramentol Ramos – Cuba, Juan Manuel Garcia – Mexico, ktorí stupňovali párty z hodiny na hodinu, dievčatám nedali ani vydýchnuť. V prestávkach mali účastníčky možnosť vyskúšať iontový nápoj od Kompavy, ktorá sponzorsky zabezpečila potrebné množstvo pitného režimu počas celého dňa. My sme si zároveň urobili aj anketu, aby sme zistili, ako nápoj dievčatám chutil. Mali odpovedať na otázku „ Ako Vám chutil iontový nápoj hypofit?“ A/ Veľmi dobrý, kúpim si ho B/ Dobrý, nekúpim si ho C/ Nechutil mi Výsledky ankety boli nasledovne: A/ 54%, B/ 44% C/3% Anketové lístky boli zlosovateľné a dievčatá mohli vyhrať 3 ceny v podobe doplnkov výživy (Hypofit, Energofit a Thermofit). Z ankety sa dá vyčítať, že Hypofit je veľmi „pitný“ nápoj. Problém je, že málokto vie, prečo treba pri fyzickej záťaži používať iontové nápoje. Kompaváci sa vždy snažia vysvetliť športujúcej populácii, že doplnky výživy máme a ponúkame preto, aby sme si chránili zdravie a predchádzali mnohým problémom, ktoré prichádzajú dobou a z nevedomosti. Akcia bola výborne zorganizovaná čo bolo cítiť aj na nadšení dievčat a všetkých zúčastnených.

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.