Aminokyseliny BCAA - Najlepšie BCAA

Aminokyseliny BCAA - Najlepšie BCAA

O BCAA čo to viem. Aktívne sa venujem fitnessu, vyskúšala som si to aj súťažne ako bikiny fitness. Preto veľmi dobre viem, že BCAA sú alfou omegou pre tréning i regeneráciu. Samotnou stravou nevieme dosiahnuť prijatie takého množstva BCAA , ktoré by nám dokázalo ochrániť svalové vlákna a zabránilo tak nežiadúcim účinkom. Aminokyseliny nám tvoria základnú stavebnú jednotku svalovej bunky a sú preto nevyhnutnou súčasťou každého športovca s dôrazom na nárast objemu svalstva. 

BCAA denno denne užívam ako ochranu svalovej hmoty po tréningu. Pred tréningom ako zdroj energie a rýchlejšiu regeneráciu po tréningu, na elimináciu únavy, zvýšenie sily a podanie väčšieho výkonu. Musím sa priznať, že k BCAA od Kompavy som sa dostala až nedávno. Dovtedy som užívala bcaa od rôznych iných výrobcov. Vždy som bola presvedčená o tom, že Bcaa sú bez chuti, prípadne takej chuti, že som mávala dosť veľký problém ich vypiť :-) Dosť často sa mi stávalo, že ma doslova z Bcaa napínalo, dávalo mi to zabrať vypiť ich pred a po tréningu :-)

Keď som ochutnala BCAA od Kompavy neverila som vlastným očiam, že takto chutia Bcaa? Kto už vyskúšal aj iné Bcaa mi dá určite za pravdu, že Bcaa od Kompavy sú úplne bezkonkurenčné. Chutia fantasticky, okamžite sa rozpúšťajú, vôbec nezaťažujú žalúdok. Sú proste famózne...

Ďalšou vecou je fakt..Aj napriek tomu, že som užívala konkurenčné Bcaa dosť často som mávala obrovskú svalovicu, až takú, že som sa v noci budila na bolesť. Odkedy užívam K4 power Bcaa od Kompavy, neviem čo je to svalovica :-) Cítim, že ju mám, ale je to minimálne. Hneď po tréningu si dám Bcaa a fungujem zas na 100%. Niečo neuveriteľné. Čo je pre mňa ešte ďalšie plus je to, že Bcaa od Kompavy obsahujú aj jednu dávku Glutamínu, takže už si nemusím po tréningu dávať zvlášť dávku Glutamínu.

K4 Power Bcaa mi boli predstavené, že neslúžia len športovcom, ale aj pre bežných ľudí s vyšším fyzickým vyťažením ako napr. aj pre vegánov, kedže sú vegatabls. Odporučila som ich svojej mamine, ktorá pracuje manuálne 10hodín denne a často sa cíti veľmi vyčerpaná. Berie ich ako ako zdroj okamžitej energie, pre rýchlejšiu regeneráciu po náročnom dni, na elimináciu únavy či zvýšeniu sily. Keď mi moja 55r. mama asi po 3 týždňoch zavolala, že sa cíti super, plná energie, a po 45 kilometroch na bicykli necíti žiadnu svalovicu...to ma už úplne utvrdilo v tom, že tento produkt je proste dokonalý :-)

K4 Power Bcaa som odporučila všetkým mojim kamarátkam z fitka, svojim známym čo ťažko pracujú... a denno denne sa stretávam len s pozitívnymi ohlasmi. Kde môžem, tak tam tento produkt len odporúčam a stojím si za ním na 100% !

Jesenáková Petra, 30r.

 

Galéria

Štítky:

Kompava spol. s r.o., Piešťanská 1202/44, Nové Mesto nad Váhom 91501, +420 903 473 211, objednavky@kompava.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info