Cviky na ramená
19. 05. 2015

Cviky na ramená

19. 05. 2015 Pozrite si video zamerané na nárast svalovej hmoty v oblasti ramien tak aby mali požadovanú veľkosť, tvar, kompozíciu a samozrejme aby boli celkovo esteticky tvarované. Dôležitým aspektom je rôznorodosť cvikov, počet opakovaní a presné technické prevedenie cviku.
Cviky na budovanie svalovej hmoty
19. 05. 2015

Cviky na budovanie svalovej hmoty

19. 05. 2015 V nasledujúcom videu Vám náš športovec Vladimír Pečeňa ukáže ako správne cvičiť najzakladnejšie cviky na budovanie svalovej hmoty. Správnou technikou a opakovaním týchto cvikov sa Vám spevní celé telo, no zároveň sú vynikajúcimi anabolickými cvikmi pre naberanie svalov. Bench Press, Hrazda, Drepy, Dead Lift a iné.
Cvičenie s Kompavou časť I.
19. 05. 2015

Cvičenie s Kompavou časť I.

19. 05. 2015 Pozrite sa na cviky zamerané na precvičenie celého tela v pohodlí Vášho domova. K cvičeniu na doma Vám stačí gymnastická podložka, gymnastická lopta, malé činky a trochu voľného priestoru. Spravte si z domu či bytu vlastnú posilňovňu!
Cvičenie s Kompavou časť II.
19. 05. 2015

Cvičenie s Kompavou časť II.

19. 05. 2015 Pozrite sa na cviky zamerané na precvičenie nôh, zadku, bruška a spodnej časti chrbta. K cvičeniu na doma Vám stačí gymnastická podložka, gymnastická lopta, malé činky, trochu voľného priestoru a samozrejme Kompavu. Spravte si z domu alebo bytu vlastnú posilňovňu!
Cvičenie s Kompavou časť III.
19. 05. 2015

Cvičenie s Kompavou časť III.

19. 05. 2015 Pozrite sa na video ako rýchlo a jednoducho je možné cvičiť v dvojici a zároveň využiť samých seba ako prekážku. K cvičeniu na doma Vám stačí gymnastická podložka, gymnastická lopta, malé činky a trochu voľného priestoru. Spravte si z domu alebo bytu vlastnú posilňovňu!
Cvičenie s Kompavou časť IV.
19. 05. 2015

Cvičenie s Kompavou časť IV.

19. 05. 2015 Doma takisto môžete precvičovať jógu alebo power jógu prípadné iné podobné cvičenia. K cvičeniu na doma Vám stačí gymnastická podložka, gymnastická lopta, malé činky a trochu voľného priestoru. Spravte si z domu či bytu vlastnú posilňovňu!

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.