Nakúpte u nás nad 100€ a dopravu dostanete ZDARMA!

PLATBA

- Dobierkou - platba sa uskutočňuje pri prevzatí tovaru od kuriéra. Poplatok za platbu v hotovosti je 0,50 EUR.

- TatraPay - po vytvorení objednávky ste presmerovaný priamo na zabezpečenú stránku Tatra banky, kde sa prihlásite a potvrdíte Vašu platbu. Debetnou kartou nie je možné platiť.

CardPay - po vytvorení objednávky ste presmerovaný priamo na zabezpečenú stránku spoločnosti zabezpečujúcej bezpečné platby kartou CardPay, kde sa prihlásite a potvrdíte Vašu platbu.

- Osobný odber- v hotovosti alebo platobnou kartou pri vyzdvihnutí v Show Roome spoločnosti Kompava – Nové Mesto nad Váhom.

Všetky ceny v eshope www.Kompava.sk sú zmluvné, konečné a uvádzané s DPH. Vyhradzujeme si právo pri dodaní do zahraničia platbu prevodným príkazom vopred. Všetky akcie platia do vypredania zásob, pokiaľ pri konkrétnom výrobku nie je uvedené inak, prípadne sú časovo obmedzené.

Kupujúci je povinný zaplatiť predávajúcemu kúpnu cenu vrátane nákladov na doručenie tovaru v hotovosti, resp. platobnou kartou pri osobnom prevzatí tovaru, dobierkou v mieste dodania tovaru alebo bezhotovostným prevodom na účet predávajúceho, uvedený v akceptácii objednávky alebo na internetovej stránke predávajúceho v čase pred prevzatím tovaru.

 

DODACIE PODMIENKY

1. Dodacia lehota je do 2 pracovných dní odo dňa objednania, v prípade ak je tovar objednaný do 12:00 hodiny, je tovar doručený v nasledujúci pracovný deň, ak sa tovar objedná neskôr, je doba dodania 48 pracovných hodín. V prípade, že nebude možné objednávku vybaviť alebo niektorý tovar nebude skladom, budeme Vás o tejto skutočnosti informovať telefonicky alebo mailom. Predávajúci si vyhradzuje právo zrušiť objednávku alebo jej časť v týchto prípadoch: tovar sa už nevyrába alebo už nedodáva alebo sa výrazným spôsobom zmenila cena tovaru alebo je dlhodobo objednaný výrobok nedostupný. V prípade, že táto situácia nastane, predávajúci bude kontaktovať kupujúceho za účelom dohody o ďalšom postupe. Predávajúci má právo stornovať objednávku, ak z dôvodu vypredania zásob alebo nedostupnosťou tovaru ani pri vynaložení maximálneho úsilia, ktoré možno od neho spravodlivo požadovať nie je schopný dodať kupujúcemu v dobe uvedenej v obchodných podmienkach alebo v cene, ktorá je uvedená v eshope, pokiaľ sa s kupujúcim nedohodne na náhradnom plnení. O stornovaní objednávky bude kupujúci informovaný telefonicky alebo emailom. V prípade zaplatenej objednávky alebo jej časti budú finančné prostriedky poukázané do 14 dní na bankový účet určený kupujúcim, pokiaľ sa s predávajúcim nedohodne inak. Kuriérska spoločnosť dovezie tovar k prvým uzamykateľným dverám!

2. Preprava - objednaný tovar Vám zašleme prostredníctvom kuriérskej spoločnosti UPS (Slovenská Republika), PPL (Česká Republika), Slovenská pošta (všade). Kuriérska spoločnosť Vás bude o doručení vopred telefonicky kontaktovať. Čas dovozu nie je možné stanoviť v objednávke, je možné dohodnúť sa s prepravcom. Dodanie zásielky sa realizuje v čase od 8:00 - 18:00 v dňoch pondelok - piatok (mimo dní pracovného pokoja), kuriérska spoločnosť Vám dovezie tovar do 24 hodín od prevzatia tovaru ku konečnému spotrebiteľovi. Za túto službu bude pripočítané k celkovej cene zásielky poštovné 3,50 EUR pri doručení cez UPS alebo 2,40 EUR pri Balíkomate, pri platbe na dobierku je cena dopravy spolu 4,00 EURPri objednávke tovaru nad 100 EUR poštovné neúčtujeme (platí pri doručení v SR). V prípade väčších balíkov sa môže cena dopravy navýšiť na 4,20 EUR, o tejto zmene Vás budeme vopred informovať. Cena dopravy do zahraničia je minimálna 25,00 EUR, cena sa môže zmeniť v závislosti od hmotnosti balíkov, v každom prípade zákazníka vopred informujeme o konečnej cene dopravy. Vyhradzujeme si právo platby vopred na faktúru pri dovoze do zahraničia.

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.