Druhá Zlatá Inchceba - tentokrát pre K2 AntiAge

Druhá Zlatá Inchceba - tentokrát pre K2 AntiAge

V Bratislave sa v dňoch 6. - 8.10.2016 konala vo výstavisku Incheba výstava NON - Handicap. Tá priniesla komplexný prehľad nových zdravotníckych technológií, výživových doplnkov a zdravotníckych pomôcok. Pozrieť sa prišli odborníci z medicínskej oblasti, ale aj návštevníci, ktorí si mohli odniesť nielen prehľad o novinkách, ale aj cenné rady z vystavovateľských stánkov. Slovenský výrobca biologicky čistých výživových doplnkov a športovej výživy - Kompava vystavovala svoje novinky, ktoré uviedla na trh. Okrem Kĺbovky Gelo -3 complex, Premium l- carnosine, prím hral svetový produkt Serrapeptase plus a K2 Anti Age. Svoj druhý klenot dala aj do súťaže a všetci odborníci v hodnotiacej komisii sa zhodli na cene Zlatá Incheba pre K2 Anti Age.

Zlatá Incheba je ocenenie získané za:

  • vývoj a výrobu originálneho výživového doplnku K2 AntiAge, ktorý svojím zložením zvyšuje tvorbu bunkovej energie, fyzický výkon, vitalitu, mentálnu bystrosť a koncentráciu.
  • Výživový doplnok K2 AntiAge sa skladá z 2 druhov kapsúl, ktoré pomáhajú zmierniť známky starnutia, zlepšujú tvorbu bunkovej energie v mitochondriách cez deň, na základe čoho sa zvýšili vitalita tela, fyzický výkon a zlepší sa sexuálne zdravie, mentálna bystrosť a koncentrácia. Nočná báza podporuje detoxikáciu a očistu tela v noci.

Viac info na www.k2antiage.sk

Je to už v poradí druhé „inchebácke zlato“. Prvýkrát získala Kompava cenu už v roku 2008 s produktom AcidoFit, ktorý nemá doteraz konkurenciu.

Kompava má veľa cenných produktov, ktoré pomáhajú v rôznych oblastiach. Na trávenie, posilnenie imunitného systému, na zlepšenie pohyblivosti kĺbov a anti age produkty, preto mala na výstave čestné zastúpenie. Všetky produkty z pharma sekcie sú dostupné aj v lekárňach, obchodoch so zdravou výživou alebo na www.kompava.sk

Kompava spol. s r.o., Piešťanská 1202/44, Nové Mesto nad Váhom 91501, +420 903 473 211, objednavky@kompava.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info