26. 02. 2015

Prvú októbrovú sobotu sa začala jesenná časť súťaží Grand Prix Slovakia, ktoré sú nomináciami na Majstrovstvá sveta vo všetkých kategóriách – kulturistika, fitness, bodyfitness. Hneď na prvej súťaži sa v najvýchodnejšom kúte Slovenska v Humennom, konala Veľká cena, kde malo Fitnesscentrum P+D Jarábek želiezko v ohni – Adelu Ondrejovičovú – bodyfitnessku, ktorá je už známa v brandži celosvetového bodyfitnessu. Tréner Pavol Jarábek už niekoľko týždňov pred súťažou neskrýval ambície, že by Adela mala byť medzi najkvalitnejšími kandidátkami spomedzi účastníčok na Majstrovstvách sveta v Novom Sade v Srbsku. Už po rozcvičení pretekárok mal tréner jasno, ako si to myslel aj pred súťažou, že Adela to nebude mať až také ľahké. Adela mala v ženskej kategórií najpočetnejšiu skupinu konkurentiek – 9 pretekárok, z ktorých však iba jedna mohla postúpiť na majstrovstvá sveta. V prvom vyvolávaní boli štyri pretekárky – nechýbala medzi nimi Adela. Rozhodcovia hodnotili symetriu postavy a svalový rozvoj. Opakovane vyvolali Adelu s inými pretekárkami, aby si urobili jasno, kto patrí medzi medailistky. Napokon prišlo k rozlúšteniu hádanky, kto bude nominovaný na majstrovstvá sveta. Keď však hlásateľ vyhlásil číslo inej pretekárky, ktorá skončila druhá, dalo sa očakávať, že to prvé miesto bude patriť našej Adele. Opäť sa zopakovalo to, čo sa udialo na jar v Piešťanoch, teraz si okrem titulu majsterky republiky v bodyfitness Adela Ondrejovičová pribalila k zlatej medaile aj letenku na Majstrovstvá sveta, ktoré budú o dva týždne v Novom Sade v Srbsku. Tréner Pavol Jarábek a oddieloví kolegovia jej prajú veľa zdravia, aby tak ako doteraz úspešne reprezentovala Slovensko, mesto Trenčín, svoje fitnesscentrum aj na ďalších medzinárodných súťažiach. Pavol Jarábek „Na záver by som chcel vyzdvihnúť firmu Kompava, ktorá nám pomáha s doplnkami výživy. Výrobkami od firmy Kompava sa pripravujú naši pretekári nepretržite už tri roky a môžem konštatovať, že výsledky sú zaručené, čo dokazujeme na všetkých domácich súťažiach či medzinárodných šampionátoch. Týmto by som chcel poďakovať Ing. Komorechovej Želmíre za ústretovosť a ochotu pri spolupráci“.

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefits

Production complies with the strictest European directives - the quality management system according to ISO 22000: 2005 and HACCP control system. When buying products in our title, we provide our customers the benefits of a loyalty rebate, free shipping above 100 EUR and prompt delivery since we are manufacturers.

odborní poradenství

Expert advice

We understand our products and therefore we can offer expert information and advice articles, reviews and videos. Of course we can answer all your questions related to the use of our products so that you are fully satisfied.

Kompava Sponzoring

Our products are used by professional and hobby athletes in all sports sectors in which maximum comfort and trust. We are sponsoring individual athletes, not only whether from bodybuilding, triathlon, moto sport, volleyball, boxing, water sports, triathletes but also football club FK Senica.