26. 02. 2015

Čachtický polmaratón XIX.ročník

sa konal v Čachticiach v rámci osláv 161.výročia Sednice Tatrína, ktorá sa konala na fare v Čachticiach 10.8.1847 a osláv 85. výročia organizovanej telovýchovy v Čachticiach. Kompava sa zúčastnila na polmaratóne ako sponzor pitného režimu. Pretekári dostali občerstvenie v cieli a boli s obsluhou nadmieru spokojní, lebo dobehli úplne dehydrovaní. Mnohí po chvíli konštatovali, že zanedbanie dostatku tekutín v takomto preteku sa prejaví na výsledku aj spokojnosti každého pretekára. Niektorí využili aj akciu, ktorá teraz už druhý mesiac beží v Kompave – pri kúpe Energofitu 600g alebo Hypofitu 500g si mohli zakúpiť nové energetické cukríky za polovičnú cenu. Nevýhodou celej akcie podľa nášho názoru bolo, že cieľ preteku bol v areáli školy .V Čachticiach sa práve konali Čachtické hody, ktoré prilákali mnoho návštevníkov a tí finiš v cieli nevideli. Snáď v budúcnosti sa prihliadne aj na túto skutočnosť.

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefits

Production complies with the strictest European directives - the quality management system according to ISO 22000: 2005 and HACCP control system. When buying products in our title, we provide our customers the benefits of a loyalty rebate, free shipping above 100 EUR and prompt delivery since we are manufacturers.

odborní poradenství

Expert advice

We understand our products and therefore we can offer expert information and advice articles, reviews and videos. Of course we can answer all your questions related to the use of our products so that you are fully satisfied.

Kompava Sponzoring

Our products are used by professional and hobby athletes in all sports sectors in which maximum comfort and trust. We are sponsoring individual athletes, not only whether from bodybuilding, triathlon, moto sport, volleyball, boxing, water sports, triathletes but also football club FK Senica.