26. 02. 2015

Vzhľadom na dobrú spoluprácu a meno f Kompava v biatlone, dobrý odber aj reprezentácie/najmä juniorskej/ sa f Kompava rozhodla prezentovať na tomto významnom európskom podujatí formou zabezpečenia pitného režimu vo všetkých troch dňoch podujatia a zabezpečením reklamy a propagácie 8 reklamnými plachtami v areáli preteku.Reklamné plachty 6ks boli rozmiestnené tak aby boli v zábere STV pri priamom prenose , jedna na mostíku tesne za štartom a jedna v mieste podávania nápojov po dobehnutí do cieľa.Okrem záberu na reklamné plachty bol záber i na miesto podávania nápojov, kde bol reklamný stolík s výrobkami.Logo f Kompava bolo umiestnené na web stránke biatlonu nad logo Viesmann, ktorý je generálnym sponzorom všetkých biatlonových svetových, európskych i majstrovských súťaží krajín, členov IBU. Všetci reprezentanti SR sa pri stánku zastavovali spolu s trénermi a ďalšími účastníkmi v rámci slovenského biatlonu.S väčšinou sa osobne veľmi dobre poznám.Zaujímali ich novinky, informácie o firme a v rámci časových možností som podal ďalšie informácie na ich požiadanie.Týkali sa najmä regenerácie a rastu, pitného režimu, kĺbov, ochrany zdravia a zvyšovania imunity.Zahraničným pretekárom nápoje chutili, mnohí po dobehnutí sa napili i viackrát.Or­ganizátori i zahraniční účastníci prezentáciu a podávanie nápojov chválili.Mal som pri sebe troch pomocníkov, mládežníckych pretekárov z domáceho klubu. Pri stánku f Kompava sa zastavovali aj mnohí diváci, športová verejnosť , ktorí veľmi privítali ponuku a informácie o f Kompava.Rozdal som 60 ponúk v slovenskom jazyku a 20 v anglickom, nemeckom jazyku.Zo zahraničných si výrobky zakúpili reprezentnti z Ruska, Macedónie a Srbska.Dal som im kontakt na firmu, vizitku.Viacerí boli prekvapení tým, že f Kompava je slovenským výrobcom a s takým sortimentom výrobkov. Každý deň bol pretek doobeda a poobede, začalo sa rýchlostnými pretekmi, druhý deň bol stíhací pretek a nakoniec štafety.Počasie bolo nepriaznivé väčšinou pršalo alebo mrholilo, no napriek tomu bola návštevnosť v sobotu a v nedeľu dobrá.Veľmi pekné výsledky dosiahli P.Huraj, E.Švikruhová/spon­zoring a spolupráca/ a Maťo Kazár, ktorý je pravidelným odberateľom výrobkov f Kompava. Podobného podujatia a to i v tomto športe odporúčam sa zúčastňovať, prospeje to k vylepšovaniu mena, imidžu a postavenia f Kompava.

Spracoval: Vrba

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefits

Production complies with the strictest European directives - the quality management system according to ISO 22000: 2005 and HACCP control system. When buying products in our title, we provide our customers the benefits of a loyalty rebate, free shipping above 100 EUR and prompt delivery since we are manufacturers.

odborní poradenství

Expert advice

We understand our products and therefore we can offer expert information and advice articles, reviews and videos. Of course we can answer all your questions related to the use of our products so that you are fully satisfied.

Kompava Sponzoring

Our products are used by professional and hobby athletes in all sports sectors in which maximum comfort and trust. We are sponsoring individual athletes, not only whether from bodybuilding, triathlon, moto sport, volleyball, boxing, water sports, triathletes but also football club FK Senica.