26. 02. 2015

Dobrý deň pani Komorechová, asi tak tri týždne dozadu som Vám dala otázku čo mi doporučíte na moju tvár, dlhých osem rokov som mala na brade červené a boľavé vredy Vy ste mi doporučili výrobok od Kompavy MSM a stalo sa niečo neuveriteľné moja tvár je už 14 dní bez vredov .Výrobok MSM začal zaberať už na štvrtý deň od začiatku užívania. Som Vám zato veľmi vďačná a prajem Vám všetkých zákazníkov tak spokojných ako som ja.Tento výrobok som doporučila aj svojej kamarátke a je spokojná ako aj ja ešte raz Vám ďakujem.

S pozdravom Zuzana Školnová

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefits

Production complies with the strictest European directives - the quality management system according to ISO 22000: 2005 and HACCP control system. When buying products in our title, we provide our customers the benefits of a loyalty rebate, free shipping above 100 EUR and prompt delivery since we are manufacturers.

odborní poradenství

Expert advice

We understand our products and therefore we can offer expert information and advice articles, reviews and videos. Of course we can answer all your questions related to the use of our products so that you are fully satisfied.

Kompava Sponzoring

Our products are used by professional and hobby athletes in all sports sectors in which maximum comfort and trust. We are sponsoring individual athletes, not only whether from bodybuilding, triathlon, moto sport, volleyball, boxing, water sports, triathletes but also football club FK Senica.