26. 02. 2015

Kompava 1.03.2008 na Menďovom Memoriali – na Poľovníckej chate v Manínskej úžine.

Menďov memoriál je pretek„vytrva­lostno-orientačno zručný“pre odvážnych.Tento rok napriek výchrici EMMA, pretekalo v 3 hlavných disciplínach 22 pretekárov­.O Menďáku ako sa familiárne nazýva aj na http://www.hkmanin.sk/…007/text.htm http://www.hkmanin.sk/…006/text.htm Hovorí sa„Mŕtvym na pamiatku,živím na výstrahu“ Menďo-Vlado Ppindor zahynul v 1987 v severnej stene Hrub" vo Vys.Tatrách.

Na tejto akcii zabezpečovala Kompava pitný režim pre pretekárov, ktorí dobehli do cieľa.

Bežalo sa okolo Manína, každý s vajíčkom. Ak ho nedoniesol, tak sa mu započítavali trestné body. Manín cross a Manín MTB boli náročnejšie disciplíny, ale pretekári ich zvládli na výbornú. Na trati boli zaujímavé úlohy, ale aj náročné. Z nižšie uvedenej fotogalérie vidieť, že pretek to nebol jednoduchý. Tí najlepší boli odmenení a do cien prispela aj Kompava.

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefits

Production complies with the strictest European directives - the quality management system according to ISO 22000: 2005 and HACCP control system. When buying products in our title, we provide our customers the benefits of a loyalty rebate, free shipping above 100 EUR and prompt delivery since we are manufacturers.

odborní poradenství

Expert advice

We understand our products and therefore we can offer expert information and advice articles, reviews and videos. Of course we can answer all your questions related to the use of our products so that you are fully satisfied.

Kompava Sponzoring

Our products are used by professional and hobby athletes in all sports sectors in which maximum comfort and trust. We are sponsoring individual athletes, not only whether from bodybuilding, triathlon, moto sport, volleyball, boxing, water sports, triathletes but also football club FK Senica.