26. 02. 2015

O výrobkoch od firmy Kompava som sa naučila veľmi veľa, pretože som tu pár rokov cez prázdniny brigádovala. Keďže som mala problémy s močovým mechúrom rozpovedala som čo ma trápi a zamestnanci vo výrobe my doporučili výrobok PROBIODOM. Dlhé roky som mala problémy s močením, niekedy to bolo až také vážne, že keď som mala ísť na toaletu rozplakala som sa. Bola som na rôznych vyšetreniach a pomohli mi až po dlhšom čase antibiotiká. Myslím si však, že nie je pre moje telo zdravé užívať každých 8 mesiacov antibiotiká. Keď som začala užívať PROBIODOM, bolesti sa začali strácať. Zatiaľ som užila iba jedno balenie, ale bolesti sa už neobjavili. Určite sa ku výrobku PROBIODOM ešte vrátim. Na základe mojej skúsenosti som potom doporučila tento výrobok aj mojej babičke, ktorú trápili veľmi podobné problémy. Teraz už nemá ťažkosti ani ona, ani ja!

M.H.

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefits

Production complies with the strictest European directives - the quality management system according to ISO 22000: 2005 and HACCP control system. When buying products in our title, we provide our customers the benefits of a loyalty rebate, free shipping above 100 EUR and prompt delivery since we are manufacturers.

odborní poradenství

Expert advice

We understand our products and therefore we can offer expert information and advice articles, reviews and videos. Of course we can answer all your questions related to the use of our products so that you are fully satisfied.

Kompava Sponzoring

Our products are used by professional and hobby athletes in all sports sectors in which maximum comfort and trust. We are sponsoring individual athletes, not only whether from bodybuilding, triathlon, moto sport, volleyball, boxing, water sports, triathletes but also football club FK Senica.