26. 02. 2015

Už od malička som bol ten typ chlapca, ktorý nemal to šťastie na genetiku a patril medzi tzv. hardgainerov alebo ektomorfo. Mám veľmi rýchly metabolizmus, ktorý mi bráni k naberaniu želaných objemov. Cvičil som už 2 roky a stále som bol vyrysovaný, ale bez vysnívaných objemov. Pri mojom športe som už aj tak dosť energie spáli a keď prišlo ešte na rad fitko tak som už nielen nemal energiu potrebnú na cvičenie, ale aj očakávať čo i len nejaké prírastky hmoty. jedával som dosť jedál, ale ne vždy sa to dola časovo stíhať, keďže dosť cestujem a študujem čoho následkom bolo vynechávanie jedál. Začal som sa ešte intenzívnejšie zaujímať výživu samotnú a tak isto aj o doplnkoch výživy a zároveň aj vhodných cvikoch k naberaniu objemov. Cez internet som sa dostal k firme Kompava a po vzájomných rozhovoroch sme začali spolupracovať čoho následkom som sa ešte oveľa viac toho dozvedel o pozitívach užívania doplnkov výživy na zdravie, regeneráciu a energiu a aj o samotnej výžive. Majiteľka firmy pani Želmíra Komorechová mi odporučila z jej firmy na slovo vzatého odborníka na výživu Martina Minarecha čoho výsledkom bolo práve užívanie pre mňa vhodných doplnkoch výživy, a tým boli práve Amino BCAA, ProteinFit 70 a Gainer koktail. Týmto e-mailom sa chcem aj poďakovať pani Komorechovej a pánovi Minarechovi za ich čas a pomoc pri mojom probléme. Tieto výrobky som užíval pravidelne po dobu 3 mesiacov a dosiahol som, že zo 70 kg som pribral za tri mesiace na 90 kg váhy. Môj osobný návod na užívanie bol, že som brával 100g Gainer koktailu ako druhú desiatu a potom 40g pred tréningom či cvičením a 100g po tréningu či cvičení. Amino BCAA som užíval 4 tablety pred výkonom a 4 tablety po výkone. ProteinFit 70 som užíval iba v noci keďže som ho bral ako nočný proteín a zabránil tak úbytku hmoty na pokrytie potreby tela v noci keď neprijímal žiadne jedlo. Tieto 3 výrobky mi hlavne dodali dostatok energie, ktorú som potreboval pri mojich 2 až 3 fázových tréningoch, regeneráciu medzi a po tréningoch a hlavne potrebné kalórie k nabratiu objemov. Keďže sú zároveň aj veľmi chutne a dajú sa rýchlo a bez zažívacích ťažkostí sa stali práve tieto 3 výrobky mojou voľbou číslo 1. Vrelo ich doporučujem ľuďom, ktorý majú problém ako som mal aj ja s naberaním hmoty, regeneráciou či nedostatkom energie.

M.Bojňanský

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefits

Production complies with the strictest European directives - the quality management system according to ISO 22000: 2005 and HACCP control system. When buying products in our title, we provide our customers the benefits of a loyalty rebate, free shipping above 100 EUR and prompt delivery since we are manufacturers.

odborní poradenství

Expert advice

We understand our products and therefore we can offer expert information and advice articles, reviews and videos. Of course we can answer all your questions related to the use of our products so that you are fully satisfied.

Kompava Sponzoring

Our products are used by professional and hobby athletes in all sports sectors in which maximum comfort and trust. We are sponsoring individual athletes, not only whether from bodybuilding, triathlon, moto sport, volleyball, boxing, water sports, triathletes but also football club FK Senica.