Naštartujte druhý motor 26. 02. 2015

Každý, kto vyskúšal na vlastnej koži výrobky Kompava, má svoje top produkty. Ja ich mám veľa. No absolútnym víťazom sa pre mňa stal ArgiNO drink. S užívaním som len začal, ale tak skoro neprestanem. Kondične som po desiatich rokoch začal cvičiť začiatkom mája. Vyskúšal som pre zmenu po užívaní iných značiek Kompavu. Konkrétne Protein Fit 80, Amino 2500 a Maltodextrín. Už po pár užitiach som pocítil perfektnú účinnosť produktov. Pribral som, spevnel a sila mi každým tréningom rastie stupňovito hore. Bolo mi jasné, že už svoju značku kvality mám. KOMPAVA. Pri jednej z príležitosti som si zaobstaral vzorku ArgiNO drinku pre seba aj pre kamaráta. Naše tréningy sú náročné, veď aj preto stále aj napredujeme. Postupujeme každým precvičovaním vpred a zvládame rádovo +5 kíl váhy každým opakovaným tréningom. Samozrejme po hodinovej námahe už sila upadá a ďalšia hodinka už nie je taká intenzívna. Po užití ArgiNo drinku pri našom poslednom tréningu sme po dvoch hodinách driny boli fit! Dokonca i keď série na Bench Press sme robili s 65 kilami 12 opakovaní vlastne na začiatku tréningu. S ArgiNO drinkom sme ostali udivení keď sme ten istý cvik robili so 75 kilami s rovnakým počtom opakovaní, pri čom sme sa tak zďaleka netrápili. Po hodine a pol cvičení sme vykonávali tlaky v sede na ramená s o 10 kíl vyššou váhou ako normálne „na začiatku“ tréningu ramien. Zloženie výrobku je neporovnateľné s konkurenciou, kde po užití 8 kusov tabliet pri ktorých je odporúčané množstvo 3, som pocítil minimálny pump efekt a žiaden silový. Keď hľadáte dokonalosť, ďalej nehľadajte. ArgiNO drink je tu…

Ladislav Nagy, Trenčianske Bohuslavice

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefits

Production complies with the strictest European directives - the quality management system according to ISO 22000: 2005 and HACCP control system. When buying products in our title, we provide our customers the benefits of a loyalty rebate, free shipping above 100 EUR and prompt delivery since we are manufacturers.

odborní poradenství

Expert advice

We understand our products and therefore we can offer expert information and advice articles, reviews and videos. Of course we can answer all your questions related to the use of our products so that you are fully satisfied.

Kompava Sponzoring

Our products are used by professional and hobby athletes in all sports sectors in which maximum comfort and trust. We are sponsoring individual athletes, not only whether from bodybuilding, triathlon, moto sport, volleyball, boxing, water sports, triathletes but also football club FK Senica.