26. 02. 2015

Vážený pán Vrba,

v roku 2006 som sa prvý krát zoznámil s výrobkami f.Kompava , pri uskutočnení 1. kola Slov. pohára / ďalej SP / masters v cestnej cyklistike v Šalgovciach. SP masters je celoslovenská veteránska súťaž v cestn. cyklistike / 29 kôl /. Zastrešuje tiež aj kategóriu elite B / muži 19–30r. /. Priebežne som postupne používal a zisťoval priaznivé dôsledky užívaných produktov f. Kompava na športový, ale aj na celkový kondičný stav môjho organizmu. Musím priznať, že ľutujem, že som sa k výrobkom Kompava nedostal už skôr. Dlhé roky som používal výž. doplnky od rôznych výrobcov, ale vždy mi chýbala kompletnosť ponuky , ktorú som našiel u Kompavy. Je to škoda, lebo organizmus 60-ročného cyklistu s ročným objemom okolo 11 000 km, ktorý sa venuje cestnej cyklistike už 47 rokov, potrebuje zvýšenú starostlivosť pokiaľ sa chce udržať v dobrej kondícii. Zdá sa mi, že som sa dobre rozhodol.

V priebehu roka som pravidelné používal hlavne tieto výrobky : Proteín Fit 70, Hypo Fit, Tribulus Terrestris a MSM. Čiastočne som vyskúšal : Extra mass puding, Joint Bar, Energy Bar. Z týchto určite niektoré budem pravidelné používať. Ako predseda cykl. klubu v Piešťanoch, propagujem výrobky Kompava aj medzi členmi klubu. O jednotlivých výrobkoch sa nerozpisujem, lebo by to zabralo viac miesta, ale potvrdzujem (aj v mene našich pretekárov ) priaznivé účinky na organizmus športovca. Taktiež nezanedbateľné sú tiež cenové rozpätia, ak zohľadníme, že väčšina nás je bez sponzorskej podpory , čo je vždy limitujúci faktor pri používaní výž. doplnkov všeobecne a v našom konkrétnom prípade sa to realizuje na úkor rod. rozpočtu.

Pre Vašu inf. uvádzam, že aj vďaka výrobkom Kompava sa 8 členov nášho cykl. klubu v tomto roku zúčastnilo 194 pretekov doma a v zahraničí / ME /, a z toho sme 104 krát stáli na st. víťazov / 1.2.3. miesto /. V konečnom poradí jednotlivcov sme vyhrali kat. Elite B, kat. masters A /30–39r /,v kat masters B /40–49r / sme obsadili 4. a 6. miesto, v kat masters C /50–59r / boli náši pretekáry na 2.a 4. mieste a v kat masters D /60r.-viac /sme obsadili 2. a 3. miesto. Získali sme tiež jeden titul majstra SR. V klubovej súťaži, sa náš cykl. klub umiestnil na 2. mieste.

Verím , že f. KOMPAVA sa aj v nasledujúcom období bude aktívne propagovať aj pri súťažiach cestnej cyklistiky, kde doposiaľ absentovala, pretože z obch. hľadiska sa na Slov. pomery jedná o nezanedbateľný okruh možných zákazníkov , ak si uvedomíme že SP masters sa v tomto ročníku zúčastnilo celkom cca 1400 pretekárov.

S pozdravom, ing. P. Rihay

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefits

Production complies with the strictest European directives - the quality management system according to ISO 22000: 2005 and HACCP control system. When buying products in our title, we provide our customers the benefits of a loyalty rebate, free shipping above 100 EUR and prompt delivery since we are manufacturers.

odborní poradenství

Expert advice

We understand our products and therefore we can offer expert information and advice articles, reviews and videos. Of course we can answer all your questions related to the use of our products so that you are fully satisfied.

Kompava Sponzoring

Our products are used by professional and hobby athletes in all sports sectors in which maximum comfort and trust. We are sponsoring individual athletes, not only whether from bodybuilding, triathlon, moto sport, volleyball, boxing, water sports, triathletes but also football club FK Senica.