26. 02. 2015

MILOŠ GEŽO 27.1.1956 ČLEN CYKLISTICKÉHO KLUBU PIEŠŤANY.

Vážení športoví priatelia .

Som členom CYKLISTICKÉHO KLUBU PIEŠŤANY a zároveň jeho aktívnym pretekárom v kategórii MASTERS 50–59 rokov.Cyklistiku robím od svojich 15-rokov.Dlhé roky som v cyklistike v pitnom režime ,dá sa povedať, nepoužíval nič „špeciálne“.

Môžem povedať, že som robil chybu .Po príchode firmy KOMPAVA a oboznámení sa s jej výrobkami som začal používať ako „pitný režim“ ENERGOFIT,HYPOFIT a GAINER KOKTAIL.Z tejto trojice u mňa na prvom mieste boduje GAINER KOKTAIL. Nie len že má výbornú chuť ale môžem povedať z vlastných skúseností, že po ťažkých tréningoch a pretekoch plní svoju funkciu regenerácie a zotavenia svalstva na výbornú. Pri testovaní a potom aj v praxi som GAINER KOKTAIL začal používať na tréningoch a pretekoch v jednej fľaške aj ako doplnenie energie stravy počas výkonu.

V kombinácii s tyčinkami 3Energy bar je to kvalitné doplnenie energie , ktoré skutočne v cyklistike funguje . Preto tieto výrobky firmy KOMPAVA vrele doporučujem nie len výkonnostným športovcom ale aj rekreačným športovcom , ktorí si svoj organizmus vážia a chcú so športovaním vydržať čo najdlhšie.

Miloš Gežo – člen cyklistického klubu Piešťany

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefits

Production complies with the strictest European directives - the quality management system according to ISO 22000: 2005 and HACCP control system. When buying products in our title, we provide our customers the benefits of a loyalty rebate, free shipping above 100 EUR and prompt delivery since we are manufacturers.

odborní poradenství

Expert advice

We understand our products and therefore we can offer expert information and advice articles, reviews and videos. Of course we can answer all your questions related to the use of our products so that you are fully satisfied.

Kompava Sponzoring

Our products are used by professional and hobby athletes in all sports sectors in which maximum comfort and trust. We are sponsoring individual athletes, not only whether from bodybuilding, triathlon, moto sport, volleyball, boxing, water sports, triathletes but also football club FK Senica.