26. 02. 2015

Po tom ako mi zistili cukrovku, nechcel som to prijať pasívne a tak som začal so športovými aktivitami ako plávanie, rotoped a posilňovanie. 2 – 3 x do týždňa 1 hodinu plávam, 2 – 3 x rotoped 30 min. a 4 – 5 x posilňovanie. Mám 48 rokov a posilňovanie beriem viac-menej kondične a na úpravu váhy. Vzhľadom na to, že ku cvičeniu sa dostávam až večer končím dosť neskoro (v posilovni). Keď som po cvičení niečo zjedol, dosť som priberal. Vo februári som mal 114 kg, cukor 9 aj s tabletkami Siofor, zvýšený cholesterol a dosť zlé pečeňové testy. Začal som používať po cvičení namiesto jedla Proteín Fit 80 spolu s Kreatínom. Po 3 mesiacoch – samozrejme aj s poctivým cvičením som schudol 9 kg, cukor mám 5,4 – bez tabletiek, cholesterol a pečeňové testy v poriadku. Po týchto skúsenostiach som sa rozhodol používať tieto prípravky firmy Kompava aj naďalej, prípadne vyskúšať aj ďalšie produkty.

Vlado Pavlík, Nová Dubnica

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefits

Production complies with the strictest European directives - the quality management system according to ISO 22000: 2005 and HACCP control system. When buying products in our title, we provide our customers the benefits of a loyalty rebate, free shipping above 100 EUR and prompt delivery since we are manufacturers.

odborní poradenství

Expert advice

We understand our products and therefore we can offer expert information and advice articles, reviews and videos. Of course we can answer all your questions related to the use of our products so that you are fully satisfied.

Kompava Sponzoring

Our products are used by professional and hobby athletes in all sports sectors in which maximum comfort and trust. We are sponsoring individual athletes, not only whether from bodybuilding, triathlon, moto sport, volleyball, boxing, water sports, triathletes but also football club FK Senica.