Poďakovanie za podporu na súťaži IRONMAN WORD CHAMPIONSHIP 26. 02. 2015

Kompava doplnky výživy som užívala posledné tri týždne prípravy na Majstrovstvá sveta v Ironmane na hawaiských ostrovoch. Osvedčil sa hlavne ArgiNO drink, po ktorom som cítila znížené známky únavy a väčšiu pozornosť. Na dlhých tréningoch som ho dopĺňala Kreatínom Creapure a dehidrácia ma nezastihla ani pri päť hodinovej cyklistike. Najspokojnejšia som s ACIDOFITOM, ktorý som užívala pred aj počas preteku. Na hawaiskej cyklistike som dostala kŕče a po užití celej tablety bez vody mi pomohlo ich odstrániť. Síce sa znovu objavili ale zopakovala som procedúru pri beh. Neustále kŕče prichádzali z extrémnej vlhkosti a tepla. Počas preteku som jedla aj 3Energy bar tyčinky. Nemala som žiadne problémy a tieto tyčinky rada užívam aj počas dlhších tréningov či pred nimi. Môžem ich jesť aj bezprostredne pred tréningom a dobre mi strávia. Prekvapilo ma ako rýchlo som zregenerovala po preteku svaly čo prisudzujem užívaniu Amino BCAA od Kompavy, ktoré som užívala 4 tablety pred Ironmanom, 4 po vyplávaní, 4 pred behom a 4 po behu. Aminokyseliny BCAA som kombinovala s každo večerným užívaním Glutamínu s ArgiNo drinku. S doplnkami výživy od Kompavy som veľmi spokojná.

Moje umiestnenie bolo 29.miesto z 53 v kategórii, 1029 miesto z 1800 celkovo.

Kristína Lapinová

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefits

Production complies with the strictest European directives - the quality management system according to ISO 22000: 2005 and HACCP control system. When buying products in our title, we provide our customers the benefits of a loyalty rebate, free shipping above 100 EUR and prompt delivery since we are manufacturers.

odborní poradenství

Expert advice

We understand our products and therefore we can offer expert information and advice articles, reviews and videos. Of course we can answer all your questions related to the use of our products so that you are fully satisfied.

Kompava Sponzoring

Our products are used by professional and hobby athletes in all sports sectors in which maximum comfort and trust. We are sponsoring individual athletes, not only whether from bodybuilding, triathlon, moto sport, volleyball, boxing, water sports, triathletes but also football club FK Senica.