26. 02. 2015

13.11.11 som zažila úžasný pretek v Malajzii. V konkurencii 700 pretekárov som sa nestratila, aj keď som sa z druhej ženskej pozície kvôli prasknutému špicu a rozcentrovanému kolesu šúchajucému o vidlu prepadla na siedmu poziciu. Na začiatok svetového pohára 2012 v Powermane je to, ale aj tak viac bodov ako keby som pretek vzdala. Organizátori pripravili pekné ubytovanie, banket na ktorom sme odovzdávali sponzorom naše národné dary (môj starký by sa potešil, že skončila jeho valaška púť v Malajzii) v ich tradičnom odeve – sari.. S ostatnými eliťákmi sme sa stihli pekne skamošiť a musím skromne priznať že vo volejbale sme Slováci najlepší:-) Prostredie preteku bolo úžasné, ale more som radšej obchádzala lebo ma dva krát polaškala medúza. Beh v 35stupňoch a 75% vlhkosti bol identický s Hawaiom a veľmi som sa tešila že nejdem Ironman, ale iba 3 hodinový Powerman. Pretek a pobyt v Malajzii všetkým odporúčam… Kristína Lapinová

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefits

Production complies with the strictest European directives - the quality management system according to ISO 22000: 2005 and HACCP control system. When buying products in our title, we provide our customers the benefits of a loyalty rebate, free shipping above 100 EUR and prompt delivery since we are manufacturers.

odborní poradenství

Expert advice

We understand our products and therefore we can offer expert information and advice articles, reviews and videos. Of course we can answer all your questions related to the use of our products so that you are fully satisfied.

Kompava Sponzoring

Our products are used by professional and hobby athletes in all sports sectors in which maximum comfort and trust. We are sponsoring individual athletes, not only whether from bodybuilding, triathlon, moto sport, volleyball, boxing, water sports, triathletes but also football club FK Senica.