Richard Riedl - Piešťany 26. 02. 2015

Vážení nadšenci pohybu a priaznivci zdravej výživy, Rád by som sa s Vami podelil o moje poznatky a dojmy z užívania suplementov a doplnkov výživy od spoločnosti Kompava.

Vzhľadom na moje viacročné pôsobenie v oblasti vrcholovej kulturistiky si myslím,že môj subjektívny dojem z užívania doplnkov,Vám,p­riaznivcom kulturistiky a fitness,ako i priaznivcom zdravého životného štýlu a pohybu či rekreačným športovcom pomôže k zorientovaniu sa v tejto oblasti.

Ako mladý začínajúci návštevník posilovne som hľadal doplnok výživy vo forme proteínového kokteilu,ktorý by mi nahrádzal olovrant,či gainer,ktorý som potreboval užívať po tréningu.Dbal som hlavne na to, akú chuť majú spomenuté suplementy,ne­prihliadal som na to,či majú vyhovujúcu stráviteľnosť.Počas svojej športovej kariéry som mal možnosť vyskúšať množstvo doplnkov výživy,jedným z nich je i Gainer od spoločnosti Kompava.Obsahuje vyvážené množstvo rýchlych i pomalých sacharidov,má vynikajúcu chuť,čo je,podľa mňa,pri pravidelnom užívaní veľmi dôležité.Vyskúšal som i proteínové prípravky Protein Fit 70 a Protein Fit 80 s vysokým obsahom bielkovín. Výhodou je,že vôbec nezaťažujú trávenie,čo je pri užívaní srvátkových suplementov prvoradé. Osobne si veľmi cením,že produkty neobsahujú žiadne chemické prísady.

Neustále namáhané kĺbové púzdra a úpony som mal potrebu posilniť i zregenerovať­.V tomto období užívam GELO-3 complex,práškový nápoj vynikajúcej príchute,obsahujúci glukosamín a chondroitín,zá­kladné zložky chrupavky.Môžem povedať,že moje bolesti kolien a ramena sa po určitom čase užívania zmiernili. Potreba čo najväčšieho využitia skonzumovaného jedla,ma priviedla k užívaniu Bio-Enzýmu s obsahom prírodných tráviacich enzýmov.Doba trávenia resp.zaťaženia žalúdka sa podstatne skrátila. Konštatujem a som presvedčený,že je to vynikajúci suplement nielen pre ľudí,ktorí sa zaujímajú o kulturistiku.

Som rád,že mi bolo umožnené vyskúšať i Vitamín U,jedinečnú novinku na trhu,ktorý takisto výrazne zlepšuje trávenie a má pozitívne účinky pri prevencii vzniku žalúdočných vredov,či podpory ich liečby. Môj príspevok nemá za úlohu propagovať spoločnosť Kompava,rád by som len pomohol zorientovať sa v širokom spektre ponuky rôznych výrobcov.Ale predsa by som len pozdvihol o niečo vyššie Kompavu,pretože je to slovenský výrobca a v ničom nezaostáva za svetovými značkami.

Kompave želám k jej 5.narodeninám minimálne také napredovanie a úspech ako doteraz.

  • trojnásobný majster Slovenska do 70 kg (2000, 2001, 2006)
  • víťaz Pražského pohára (2001)
  • absolútny víťaz Rakúskeho pohára (2001)
  • vicemajster Európy do 70 kg (2006)

„Vždy trénujem tvrdo, s maximálnou intenzitou a nasadením, a to až k hraniciam svojich možností. Tento rok sa mi ich zatiaľ podarilo prekonať a to aj vďaka doplnkom výživy od firmy KOMPAVA Sport Nutrition.“

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefits

Production complies with the strictest European directives - the quality management system according to ISO 22000: 2005 and HACCP control system. When buying products in our title, we provide our customers the benefits of a loyalty rebate, free shipping above 100 EUR and prompt delivery since we are manufacturers.

odborní poradenství

Expert advice

We understand our products and therefore we can offer expert information and advice articles, reviews and videos. Of course we can answer all your questions related to the use of our products so that you are fully satisfied.

Kompava Sponzoring

Our products are used by professional and hobby athletes in all sports sectors in which maximum comfort and trust. We are sponsoring individual athletes, not only whether from bodybuilding, triathlon, moto sport, volleyball, boxing, water sports, triathletes but also football club FK Senica.