26. 02. 2015

Keď som si prvý krát dala Thermofit, necítila som zmenu, ale až po viacerých dňoch užívania má niečo do seba. počas cvičenia som vôbec nepociťovala únavu, bola som vitálnejšia. Pri cvičení sa potím omnoho viac ako som sa potila predtým. Po cvičení sa cítim veľmi dobre, akoby sa mi odbúraval aj všetok stres z celého dňa. Nepociťujem žiadnu fyzickú únavu aj na druhý deň sa cítim super. Predtým, ako som začala cvičiť a užívať Thermofit som mala obvod pása 180 cm pri občasnom, nepravidelnom cvičení po dobu troch mesiacov mám 98 cm. Som rada aj tomuto výsledku. Zmenila som aj stravovanie, jem malé porcie a viac zeleniny. Môj reálny cieľ je schudnúť ešte viac, vyzerať dobre a aj sa tak cítiť. S Thermofitom to dokážem. K Thermofitu som dostala cez bezprostredného, veselého chalana, ktorý sa volá Tomáš. Spoznala som ho v posilňovni Línia fit.

Danka B.

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefits

Production complies with the strictest European directives - the quality management system according to ISO 22000: 2005 and HACCP control system. When buying products in our title, we provide our customers the benefits of a loyalty rebate, free shipping above 100 EUR and prompt delivery since we are manufacturers.

odborní poradenství

Expert advice

We understand our products and therefore we can offer expert information and advice articles, reviews and videos. Of course we can answer all your questions related to the use of our products so that you are fully satisfied.

Kompava Sponzoring

Our products are used by professional and hobby athletes in all sports sectors in which maximum comfort and trust. We are sponsoring individual athletes, not only whether from bodybuilding, triathlon, moto sport, volleyball, boxing, water sports, triathletes but also football club FK Senica.