26. 02. 2015

Na základe pôsobenia firmy Kompava v SR sme sa skontaktovali s Petrom Hertlom a dohodli sme se na prezentácii v závode terénneho triatlonu v prostredí Šaštín – Gazárka

Na závode sa zúčastnilo 42 závodnikov + závodníčiek – triatlonistov zo Slovenska, USA, Čiech a Rakúska. Závodilo sa na krásnej, ale náročnej trati. Hlavne pri jazde na bicykli na mäkkom pieskovom podklade závodníci bojovali na hranici vyčerpania. Aj teplota okolo 35 stupňov vyčerpávala závodníkov veľmi rýchlo.

Preto bola veľká potreba doplňovať tekutiny do dehytratovaného organizmu. Pre závodníkov bol pripravený pitný režim f. Kompava – Hypofit. Nápoje veľmi chutnali a spotreba bola veľká.

Z výsledkov jednotlivých kategórií neprekvapilo víťazstvo Petra Hertla mladšieho z Kompava H-Triathlon Teamu. Peter Hertl starší bol vo svojej kategórii na peknom druhom mieste.

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefits

Production complies with the strictest European directives - the quality management system according to ISO 22000: 2005 and HACCP control system. When buying products in our title, we provide our customers the benefits of a loyalty rebate, free shipping above 100 EUR and prompt delivery since we are manufacturers.

odborní poradenství

Expert advice

We understand our products and therefore we can offer expert information and advice articles, reviews and videos. Of course we can answer all your questions related to the use of our products so that you are fully satisfied.

Kompava Sponzoring

Our products are used by professional and hobby athletes in all sports sectors in which maximum comfort and trust. We are sponsoring individual athletes, not only whether from bodybuilding, triathlon, moto sport, volleyball, boxing, water sports, triathletes but also football club FK Senica.