26. 02. 2015

Účasť f Kompava na UNIVERZIADE 2008.

Okrem rôznych aktivít pomoci a spolupráce so športovými zväzmi, federáciami, športovými klubmi a reprezentáciami SR sa f Kompava rozhodla aktívne zapojiť a prispieť k úspešnému priebehu Univerziady 2008. Je to stretnutie najlepších športovcov vysokoškolákov, ktorí reprezentovali Bratislavu, Slovensko západ, stred a východ. Podmienky účasti a spolupráce boli dohodnuté s tajomníkom Organizačného výboru Paed.Dr Petrom Svobodom. Súťažilo sa vo viacerých športoch a disciplínach. Na týchto súťažiach vo všetkých dňoch f Kompava zabezpečovala podávanie športového nápoja HypoFit pre všetkých účastníkov podujatia a prezentovala svoje výrobky a firmu pracovníkmi obchodného a marketingového oddelenia. Ako sponzor a partner podujatia okrem pitného režimu zabezpečila pre každého účastníka, športovca propagačnú igelitku so vzorkami HypoFitu, EnergoFitu a s tyčinkou Energy bar. Na každom športovisku, kde prebiehali súťaže v jednotlivých športoch boli umiestnené reklamné plachty. Pri stánkoch f Kompava sa zastavovali účastníci, študenti, pracovníci fakúlt a návštevníci podujatí. Okrem bežných informácii o výrobkoch a firme bola uskutočňovaná i poradenská služba. Viacerí si priamo na podujatí zakupovali i výrobky. Záujem bol hlavne o novinky Energy drops, Acidofit, ale aj staršie produkty ako HypoFit, EnergoFit a regeneračné výrobky Gainer, Amino BCAA, Amino 2500, Protein bar tyčinky, Glutamín v obidvoch baleniach a ďalšie výrobky podporujúce imunity a zdravie ako vit.U, Omega 3, L-lyzín, Lecitín. Veľký záujem bol aj o Energy bar tyčinky, ktoré sú veľmi vhodné počas súťaží i po súťažiach. Účasť f Kompava na tomto podujatí hodnotíme ako veľmi dobrú a do ďalšieho obdobia sa budeme snažiť tejto akcie zúčastniť, najmä z pohľadu priameho kontaktu so športovcami, trénermi a činovníkmi vo viacerých športoch.

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefits

Production complies with the strictest European directives - the quality management system according to ISO 22000: 2005 and HACCP control system. When buying products in our title, we provide our customers the benefits of a loyalty rebate, free shipping above 100 EUR and prompt delivery since we are manufacturers.

odborní poradenství

Expert advice

We understand our products and therefore we can offer expert information and advice articles, reviews and videos. Of course we can answer all your questions related to the use of our products so that you are fully satisfied.

Kompava Sponzoring

Our products are used by professional and hobby athletes in all sports sectors in which maximum comfort and trust. We are sponsoring individual athletes, not only whether from bodybuilding, triathlon, moto sport, volleyball, boxing, water sports, triathletes but also football club FK Senica.