26. 02. 2015

Tieto prípravky používam cca 4 roky a dostal som sa k nim cez pána Hertla a jeho skupinu. inak športujem už pekných pár rokov a vlastne až teraz som si uvedomil, že žiadne takéto prípravky sme nepoužívali a vlastne ani neboli na trhu. Som bývalý atlét a okrem toho, že nám na maratónoch a iných dlhých tratiach niečo podávali na občerstvovačkách, tak sme to vlastne ani neriešili. Z toho mi plynie aj odpoveď na otázku, prečo je môj organizmus opotrebovaný, ale naspäť k našim prípravkom. Tréning bez predchádzajúceho zavodnenia HypoFitom a priebežné krytie energetických strát počas tréningu EnergoFitom si ani neviem predstaviť (pochopiteľné doplnené tyčinkami a inými prípravkami). Môžem to tiež porovnať s inými prípravkami, lebo predtým som používal energodrink v tekutej forme, ale ten bol veľmi lepivý, inak sa rozpúšťal a tiež mi nesedel na žalúdok. Tieto dva prípravky mi absolútne vyhovujú a vlastne ani nemám dôvod hľadať niečo iné.

Valúch Kája

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefits

Production complies with the strictest European directives - the quality management system according to ISO 22000: 2005 and HACCP control system. When buying products in our title, we provide our customers the benefits of a loyalty rebate, free shipping above 100 EUR and prompt delivery since we are manufacturers.

odborní poradenství

Expert advice

We understand our products and therefore we can offer expert information and advice articles, reviews and videos. Of course we can answer all your questions related to the use of our products so that you are fully satisfied.

Kompava Sponzoring

Our products are used by professional and hobby athletes in all sports sectors in which maximum comfort and trust. We are sponsoring individual athletes, not only whether from bodybuilding, triathlon, moto sport, volleyball, boxing, water sports, triathletes but also football club FK Senica.