Filter

Nevyhnutným a často aj módnym doplnkov pre každého športovca do fitness centra alebo outdoor športy býva štýlové tričko. Vyberte si z našej ponuky či už klasických fitness tričieks obrázkom alebo bez, alebo termo funkčné tričko Kompava od dánskeho výrobcu Newline. Zároveň vo vybavení nemôže chýbať náš zelený KOMPAVA uterákpre vždy skvelý pocit!

Či ste na tréning kompletne vybavený, nezabudnite na šejkre a fľašky na smoothie, do fitka alebo len tak.

Funkčné tričko

Na sklade
24 €

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.