Gabriel Švajda

Gabriel Švajda

Maratón Lipsko 2:29:56 6.miesto - osobný rekord Slovenský výkon roka 2015.

Od 15 rokov sa venujem behu atletike na dlhé trate. 3 roky pracujem v bežeckej predajni kde športovcom  okrem  bežeckých tenisiek odporúčam aj  doplnky výživy.  Nakoľko svojím zákazníkom chcem čo najlepšie poradiť  odporúčam im stále kvalitu.  Značku Kompavu považujem za jednu najlepších na Slovenskom ale aj na svetovom trhu doplnky výživy .

 

 

Ja osobne bežcom odporúčam tieto doplnky ktoré sa aj najviac používam:

Thermofit -super spaľuje tuky a zmierňuje únavu. Počas zimnej prípravy nebol problém  vykonať dvojfázový tréning. Počas 2 mesiacov som schudol 11kg aj vďaka Thermofitu.

Acidofit – Používam hlavne po dlhých behoch, aby som nedostaval kŕče. Obľúbená príchuť Limetka/pomaranč :)

Instantné aminokyseliny K4 Power BCAA – používam po intervalových tréningoch po ťažkých  úsekoch.  Okamžitý zdroj pre regeneráciu svalstva.

EnergoFit – mi pomáha na dlhých behoch  v lese, keď mám už telo dosť vyčerpané, dehydrované, tak hneď potrebujem doplniť energiu. Je dôležité, aby som aj v hlave ostal fit a taktiež, aby aj svaly boli dostatočne zaliate a samozrejme premieňa tuky na energiu.

HypoFit – môžem odporúčať hlavne po tréningoch na regeneráciu.

K 4 Power gél  - K mojim maratónom patrí K4 Power gel na 1. miesto. Moja osobná skúsenosť je len a len dobrá, nakoľko ich používam aj na dlhých tréningoch pri tempových behoch. Výhoda je, že sa dá spotrebovať aj na viackrát. Ja osobne ich používam tak, že si ich rozpustím v 2dcl vode, ktoré už mám nachystané na občerstvovacích staniciach. To znamená, že prijmem toľko energie, koľko potrebujem. Jednu porciu rozpustím v dvoch fľašiach. Na maratón potrebujem max 2-3 tuby. Tieto gély obsahujú všetko, čo bežec potrebuje:  aminokyseliny, minerály,  stimulačné latky.

Výhodou produktov od Kompavy je skutočnosť, že všetky jej produkty sú v rôznych príchutiach.

Kompava spol. s r.o., Piešťanská 1202/44, Nové Mesto nad Váhom 91501, +420 903 473 211, objednavky@kompava.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info