Imunita

Máte pocit, že váš organizmus nefunguje, ako má? Chcete žiť naplno, ale čas od času vám povie stop a dostaví sa únava či prechladnutia. Ak žijete aktívne, máte radi výzvy a zdolávanie prekážok, možno sa vám nevyhýbajú ani pocity stresu a vyčerpania. Fungovať na maximum chce poriadnu dávku energie a partnera, na ktorého sa môžete absolútne spoľahnúť - svoje telo.


Pokiaľ nie je natoľko fit, ako by ste si priali, možno potrebuje trochu "vyzbrojiť". Posilniť obranyschopnosť znamená postarať sa o to, aby imunitný systém ako celok šliapal naplno a v žiadnej zo svojich častí nezlyhával. Predstavte si ho ako súbor vnútorných mechanizmov, ktoré ochraňujú organizmus proti chorobám a zápalom, spôsobeným baktériami, vírusmi, hubami alebo nádorovými bunkami. Hlavnou úlohou imunitného systému je rozoznať vlastné a cudzie bunky, tkanivá alebo chemické látky.

Začnite tým, že prečistíte svoj tráviaci trakt, ktorý je niečo ako srdce tohto systému. Kúra v podobe kokteilu plného vlákniny a rastlinných výťažkov Belly Fyto Detox vám pomôže vrátiť trávenie do normálu. Ďalšia špecialita v našej ponuke, Kolostrum z kravského mlieka, vyniká množstvom imunostimulačných látok a rastových faktorov. Aminokyselina L-lyzín, nepostrádateľná pre obnovu buniek a v kombinácii s Echinacea Purpurea priaznivo ovplyvňuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu. Príroda naozaj funguje!

Vynulovať filter
Zobrazených 1-11 z celkovo 11 záznamov.
Kompava spol. s r.o., Piešťanská 1202/44, Nové Mesto nad Váhom 91501, +420 903 473 211, objednavky@kompava.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info