K4 power gel

K4 power gel

V rámci nášho voľného času sa venujeme rôznym športovým aktivitám zameraným najmä na kondíciu a vytrvalosť, takže sme vyskúšali už mnoho energetických či iontových nápojov, tyčiniek alebo cukríkov. Akonáhle zima ustúpi a počasie je prívetivejšie, tak vyťahujeme naše MTB bicykle.

Už niekoľko rokov sa venujeme cykloturistike. Ide o jazdu na bicykloch po lese, čo sa spája občas s riadne adrenalínovou jazdou. V porovnaní s cestnou cyklistikou považujem cykloturistiku za náročnejšiu, pretože človek musí prekonať viaceré prekážky, ako napríklad jazdu hore strmým svahom, nerovný terén, či mäkký podklad. Toto všetko je spojené s veľkým výdajom energie, a preto nám nikdy nechýbajú v batohu tuby energetického gélu K4 od Kompavy.

Okrem toho, že predstavujú rýchly zdroj energie, hydratujú organizmus, pretože obsahujú množstvo minerálov.

Keď človek „sedí“ 3 alebo viac hodín na bicykli, ľahko sa dostavujú svalové kŕče do nôh, teda aspoň v mojom prípade. A práve obsah minerálov (najmä magnézia)

Navyše nezaťažuje žalúdok a človek sa necíti po ňom plno, čo má výhodu najmä pri väčšej fyzickej záťaži, napríklad jazde do kopca. Každý vie, že pri zvýšenej záťaži mu plný žalúdok nerobí dobre. Z toho dôvodu ho považujeme za veľmi cenného spoločníka a môžeme ho len vrelo odporučiť ostatným športovým (nielen cyklistickým) nadšencom. ich dokáže eliminovať. Za veľkú výhodu považujeme aj jeho ľahkú „uskladiteľnosť“ z hľadiska jeho veľkosti, nakoľko v relatívne malom obsahu sa nachádza množstvo energie, takže sa ľahko zmestí aj do vrecka cyklistického dresu.

S pozdravom,

Michaela Minárechová


Štítky:

Kompava spol. s r.o., Piešťanská 1202/44, Nové Mesto nad Váhom 91501, +420 903 473 211, objednavky@kompava.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info