Kellys Factory Team

Kellys Factory Team

Firma Kompava je hrdá na to, že vám môže predstaviť nových členov Kompava tímu  Kellys Factory Team, ktorý bol založený na začiatku roku 2015. Tento tím bude pretekať v sezóne 2016 v elitnej a juniorskej kategórii na pretekoch svetového pohára UCI, Majstrovstvách sveta a iných prestížnych cyklistických akciách. Päť mladých talentovaných jazdcov bude bojovať o výborné výsledky na tej najvyššej úrovni.                                               

Jazdci


Rastislav Baránek – jeden z najtalentovanejších mladých jazdcov na Slovensku. Taktiež je členom Slovenského národného tímu. Na svoj mladý vek je Rasťo skúsený a zrelý jazdec s viac ako 10-ročnými skúsenosťami pretekania po celej Európe a svete.

Výsledky: 1. miesto v roku 2013 v Slovenskom pohári, 4. miesto v roku 2013 na Majstrovstvách Európy, 1. miesto ako majster Slovenska v junioroch. Jeho cieľom v nasledujúcom roku je, aby dosiahol podobné skvelé výsledky v európskych pohároch.

Oskar Masaryk – Oskar je majster Slovenska v juniorskej kategórii z roku 2014. Je veľmi všestranným jazdcom, čo mu umožňuje pretekať v mnohých kategóriách MTB. Okrem toho, že je juniorský majster Slovenska v zjazde, vyhral taktiež majstrovstvá Slovenka v 4X v roku 2014.

Ľuboš Staňo – rovnako mladý a rovnako talentovaný. Získaným titulom juniorského vicemajstra Slovenska preukázal svoju silnú pozíciu a určite ho to povzbudilo, aby zabojoval viac.

Jozef Ondič – tento charizmatický jazdec taktiež doplnil Kellys Factory Team. Jozef získal titul vicemajstra Slovenska ako junior v roku 2014. V súčasnej dobe drží titul majstra Slovenska z roku 2015 v kategórii Elite. V nadchádzajúcom roku bude tvrdo bojovať, aby tento titul obhájil.

Petr Folvarčný – najmladší, no určite nie najmenej skúsený pretekár. Petr preteká už 5 rokov a na konte má množstvo skvelých výsledkov, napr v roku 2013 sa stal českým majstrom v zjazde v detskej kategórii. V nasledujúcom roku vyhral český pohár ako kadet. V roku 2016 plánuje vyhrať slovenské a české majstrovstvá v zjazde.

Celému tímu Kellys Factory Team a jej členom držíme palce a veríme, že v nadchádzajúcej sezóne bude dosahovať vytúžené výsledky! :-)

Galéria

Kompava spol. s r.o., Piešťanská 1202/44, Nové Mesto nad Váhom 91501, +420 903 473 211, objednavky@kompava.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info