Krása a mladosť

Prajete si niekedy, aby čas šiel pospiatky a vy ste na sebe nespozorovali, ako nemilosrdne tiká? Staráte sa o svoju pleť a domnievate sa, že máte postarané? Možno budete prekvapení, ale aj to, čo jete a ako pristupujete sami k sebe, môže spomaliť alebo načas zastaviť prejavy starnutia. Esencia krásy tiež spočíva aj v perfektnom fyzickom a psychickom stave. Zachovanie mladistvej aury preto vyžaduje komplexný prístup a boj s časom sa odohráva nielen na povrchu, ale predovšetkým vo vnútri.

Ste to, čo jete, a preto dbajte o kvalitu toho, čo do seba prijímate. Živiny pomáhajú bunkám prirodzene sa množiť a dopujú nás energiou, zatiaľ čo nezdravé jedlo, stres, toxíny a podvýživa starnutie urýchľujú. Vyvážená strava plná vitamínov, minerálov, a hlavne antioxidantov vás prirodzene napumpuje. Na každom kroku budete vyžarovať energiu a vitalitu.

Ponúkame vám prostriedky, ktoré podporujú imunitný systém, napomáhajú správnej funkcii tráviaceho ústrojenstva. Nájdete medzi nimi aj všetko pre zdravý pohyb, dobre fungujúce srdce, spokojnejší a hlbší spánok a celkovú vitalitu. Spojili sme to najlepšie z prírody a vďaka modernej vede vznikli preparáty, ktoré vám pomôžu cítiť sa a vyzerať lepšie. V akomkoľvek veku.

Zobraziť viac

Podkategórie:

Vynulovať filter
Zobrazených 1-14 z celkovo 14 záznamov.
Kompava spol. s r.o., Piešťanská 1202/44, Nové Mesto nad Váhom 91501, +420 903 473 211, objednavky@kompava.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info