Napísali o nás: "Ako si pomôcť pri spaľovaní tukov" - Web Zdravia.sk

Na otázku ako správne spaľovať tuky má takmer každý vlastnú odpoveď. Bez pohybu to určite nikdy správne nepôjde, ale napriek tomu si možno výrazne vypomôcť.

Jednou z najpodstatnejších zmien musí byť vyvážená, pestrá a pravidelná strava doplnená práve o pravidelnú porciu športovej aktivity, ideálne aj v kombinácii s adekvátnym spaľovačom tukovThermoFitom.

Termogénny spaľovač tukov Kompava ThermoFit je určený pre všetkých športovcov a fanúšikov fitnes, ktorí chcú doplniť svoj tréning správnym prípravkom na redukciu tukov.

fitness-863081_640

ThermoFit je prípravok, ktorý podporuje prirodzené spaľovanie tukov. Obsahuje formulu Natural herbal z vysoko účinných, povzbudzujúcich a tuk spaľujúcich látok, ktoré výrazným spôsobom zvyšujú výkonnosť, dodávajú telu potrebnú energiu a predlžujú vytrvalosť. Prednosťami ThermoFitu sú jeho prírodný charakter, účinné spaľovanie a absorpcia tukov a že pomáha proti celulitíde azrýchľuje metabolizmus. Zároveň podporuje zahriatie organizmu a je tak vhodný aj pri zimných športoch,” uvádza Veronika Bartková, marketingová riaditeľka Kompava.

Ako poukazuje prieskum Kompavy, správne spaľovanie tukov si vyžaduje kombináciu viacerých účinných látok prírodného charakteru. Spaľovač tukov ThermoFit obsahuje jedinečnú kombináciusilných stimulátorov, ktoré sú obsiahnuté práve v prírodných zložkách spaľovača tukov, čím úspešne redukuje tukové bunky, tuk uložený v hlbokých vrstvách a problematických partiách.

Zároveň chráni pred oxidačným stresom, má výrazne povzbudzujúce účinky, podporuje thermogenézu (proces tvorby tepla) a súčasne zmierňuje chuť do jedla.

Naďalej platí, že základom správneho chudnutia je zdravá a vyvážená strava doplnená o riadnu porciu zeleniny (vláknina, vitamíny) či ovocia. Dlhodobý efekt a udržanie si krásnej postavy nie je len o diétach či dennom tvrdom tréningu do úmoru, ale aj o správnej voľbe výživových doplnkov.ThermoFit je od februára až do vypredania zásob v ponuke s extra 50% balenia grátis.

http://webzdravia.sk/2016/01/ako-si-pomoct-pri-spalovani-tukov/

Kompava spol. s r.o., Piešťanská 1202/44, Nové Mesto nad Váhom 91501, +420 903 473 211, objednavky@kompava.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info