Zapoj sa s nami do kampane NIE SOM Z CUKRU a hráš o 3 dňový adrenalínový pobyt pre 2 osoby v Julských Alpách Slovinska a ďalšie ceny, ktoré žrebujeme každý piatok.


Súťaž:

Každý piatok vyhlasujeme na našich sociálnych sieťach (Facebook Instagram) úlohu, ktorú ak splníš, ihneď si zaradený do žrebovania výhry, aktuálnej v danom týždni a automaticky zaradený do celkového losovania o 1. cenu.


Podmienky súťaže:

Uverejni príspevok na svojom profile FB alebo IG, ktorý bude obsahovať @kompava.sk #niesomzcukru a staň sa fanúšikom našej FanPage. Počkaj kým ťa vyžrebujeme. Čím viac rôznych príspevkov zverejníš, tým máš väčšiu možnosť vyhrať. 

Štartujeme každý februárový a marcový piatok, a v piatky tiež losujeme vývhercov. Akonáhle končí úloha z minulého týždňa, nasleduje no na ten ďalší.


Čo môžeš vyhrať?

 5x Výživové doplnky v hodnote 100 € podľa vlastného výberu na našom e-shope.

 1x Vyšetrenie stavu organizmu spiroergometriou a komplexnú diagnostiku a stav tela prístrojom InBody v hodnote 85 €

 1x Vyšetrenie stavu organizmu spiroergometriou a stavu ciev a stresu prístrojom MAX PULSE v hodnote 75 €

 1x 3 dňový adrenalínový zážitok v Julských Alpách Slovinska, ktorý zahŕňa 2x rafting na rieke Soča a 1x canoning na potoku Sušec pre 2 osoby v hodnote 256 €


Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.