Kĺbové tyčinky grátis k limitovanej edícii Gelo-3 complex

Nová športová diagnostika v Žiline - šport.sk
Nová športová diagnostika v Žiline - šport.sk

Nová športová diagnostika v Žiline - šport.sk

Nová športová diagnostika v Žiline - šport.sk

08:20 ŽILINA - Tento mesiac sa otváralo nové športové diagnostické centrum s názvom “Metflex” v doležitom športovom meste slovenska - Žiline. Na otvorení nechýbali športovci a odborníci, ktorí dlhodobo spolupracujú so slovenskou športovou nutričnou značkou Kompava, ktorá má na svedomí otvorenie práve tohoto centra.

Športovci z rôznych odvetví, ale aj bežní ľudia, si tak budú môcť zmerať svoju výkonnosť a dostanú sa k detailným výsledkom v kratšom čase ako býva zvykom. Dlhoročným partnerom slovenskej beach volejbalistky Tiny Zlatoš Turnerovej patrí práve Kompava, preto sme sa jej spýtali, ako a či využije aj služby centra Metflex.

„Každé tri mesiace má význam merať svoju aktuálnu výkonnosť, zatiaľ čo v iných centrách mi poskytujú veľmi limitované výstupy ako VO2max, tu sa dostanem k dátam, ako je na tom aj moja metabolická flexibilita, čo je v mojom veku kľúčový údaj pri skĺbení výživy, výkonnosti a tréningu.“

„Teším sa, že na Slovensku takéto centrum vzniklo, kedže vieme, že na to, aby sa šport niekam posúval, potrebujeme komerčné subjekty, na štát sa spoliehať nedá. Bude to pomoc pre celý slovenský šport a prajem si, aby sa takéto novinky diali v našej krajine čo najčastejšie. Môj manžel je zároveň mojím kondičným trénerom, je fajn, že na základe výstupov z vyšetrení bude vedieť nastaviť môj tréning omnoho precíznejšie.”

Čo na to odborník na optimálnu výživu a športovú kondíciu Vlado Zlatoš?

“Takisto oceňujem tento krok spoločnosti Kompava, je to služba nie len pre slovenský šport, ale aj pre bežnú populáciu, ktoré potrebuje disponovať dátami o sebe, ak chce čokolvek vo svojej životospráve alebo kondícii zmeniť. Zber dát je budúcnosťou v oblasti modernej výživy a na takýchto prístrojoch dokážeme naozaj zistiť mnoho špecifík o každom človeku. No a na základe údajov z najbližších testovaní možno zístíme, že by som mal byť na svoju manželku omnoho prísnejší aj na tréningoch” dodal s úsmevom.

http://sport.aktuality.sk/c/204319/plazovy-volejbal-nova-sportova-diagnostika-v-ziline/