(1)

9,30 € s DPH

Na sklade

Ak objednáte dnes do 12:00, dodanie do 24 pracovných hodín, inak do 48 hodín.

Špičkový tejp prednostne určený pre deti vďaka slabšiemu lepidlu. Ľahšie sa dáva dole. Alternatíva k tejpu K-Active Gentle. Viac >>

BB Tape patrí medzi TOP tejp.

Kinezio tejp bb tape je kineziologický tejp štandardného prevedenia, teda z bavlny. Pružnosť tejpu dosahuje výnimočných 180%. Ako ostatné tejp je vodeodolný, možno ho nosiť až 5 dní.

rozmer:
5 cm x 5 m

TIP!

V každom balení dostanete užitočný návod na tejpování zadarmo. Návod je v anglickom jazyku.

Halina Širgelová 24. 01. 2017, 11:18

porovnateľný s ostatnými tejpami od tejto spoločnosti

žiadne

Pomohla Vám táto recenzia? Áno (0) Nie (0)

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.