Na sklade

Ak objednáte dnes do 12:00, dodanie do 24 pracovných hodín, inak do 48 hodín.

BlackRoll je originálny masážny valec s neskutočným efektom! Štandardná verzia pre všetky použitia. Priemerná tvrdosť. Vhodný pre všetky cviky. Výborný masážny efekt. Jedine u nás s cvičebným dvd zadarmo. Viac >>

S pomocou masážnych valcov Blackroll môže výrazne zlepšiť Vašu flexibilitu a kapacitu svalového systému s len malým úsilím a jednoduchým cvičením. Pravidelný a cielený tréning regeneruje svaly a zaisťuje uvoľňovanie napätia a vyšší výkon svalov.

Profesionálna verzia penového masážneho valca BLACKROLL® s vysokou hustotou pre najvyššý masážny účinok. Vhodný pri intenzívnyche cvičeniach a ľudí s vyššou váhou. 

Masážne valce BLACKROLL® sú ideálnou pomôckou na sebamasáž, sú vhodné na regeneráciu a uvoľnenie myofascií (spojové tkanivo svalov a svalových skupín). Ich používanie pomáha predchádzať svalové bolesti, zlepšuje zotavenie svalov a zvyšuje ich výkon.

Valce BLACKROLL®, tak ako iné penové valce, sú vhodné na všetky druhy rehabilitačných cvičení. Sú tvrdšie ako obyčajné penové valce, aby zaručili silný a hlboký masážny účinok. Valce BLACKROLL® existujú v rôznych stupňoch tvrdosti, sú vyrobené v Nemecku, ich materiál je 100% recyklovateľný a bez chemikálie. Valce BLACKROLL® sú ideálnym doplnkom k tradičným metódam liečby ako: fyzioterapia, osteopatia a masáže.

veľkosť:

30 cm x 15 cm


Vyrobené v Nemecku:

  • najvyššia kvalita výroby
  • vvýrobok nesie ochranné známky
  • DIN ISO 9001: 2000 riadenia kvality

"Zelená" výroba:

  • šetrná k životnému prostrediu
  • energeticky úsporné výroba
  • materiál je 100% recyklovateľný
  • výrobok neobsahuje chemické látky

Údržba:

  • bez zápachu
  • vodeodolný
  • ľahko sa čistí
Pozrite si sadu cvikov, ktoré Vám ukážu ako správne cvičiť s Blackroll

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.