(9)

3,40 € s DPH

Nie je skladom

Ak objednáte dnes do 12:00, dodanie do 24 pracovných hodín, inak do 48 hodín.

Ľahko uzatvárateľná a prenosná cyklistická fľaša KOMPAVA v bielom vyhotovení, s tesniacim uzáverom uľahčujúcim dávkovanie alebo s modernou hubicou (striekacím uzáverom). Vhodná na cyklisticku, beh, futbal, hokej, triatlon, aerobik, zumba, crossfit alebo akýkoľvek aeróbny šport. Viac >>
Kód produktu: 3430000000004

Praktická športová cyklistická fľaša KOMPAVA s optimálnym objemom pre každého športovca vyžadujúceho dlhý a maximálny výkon. Športová fľaša je vhodná najmä pre vytrvalostné a dlhé tréningy/preteky kde vyžadujete presný a dostatočný pitný režim.

Vlastnosti cyklistickej fľaše KOMPAVA:

  • plastová
  • objem: 700 ml
  • s tesniacim uzáverom
  • s potlačou loga
  • farba: biela so zeleným vrchnákom

Hribo 22. 09. 2016, 18:42

Stoji sice viac, ale dosahujem celkom dobre vysledky a nema ziadne vedlajsie ucinky

Cena

Pomohla Vám táto recenzia? Áno (0) Nie (0)

Petra Krajčoviechová 29. 09. 2016, 08:52

veľkosť fľaše je ideálna ☺

Pomohla Vám táto recenzia? Áno (0) Nie (0)

Peter JANKAJ 06. 07. 2018, 19:41

Kvalitný plast, ľahký prietok tekutín. Tesní bez nedostatkov. Ergonomické držanie.

Pomohla Vám táto recenzia? Áno (0) Nie (0)


Stanislav 10. 07. 2015, 22:27

Dobrý deň, aký je materiál fľaše ? PP, PE alebo LDPE ? Môže byť na bicykli na priamom slnko aj 6 hodín ? Zdraviu nie je škodlivá ?

Adriana Adamčová Administrátor 10. 07. 2015 | 22:27

Dobrý deň,

materiál flaše je PE, flaša je stavaná pre jazdu na bicykli aj počas slnečných dní. Počas dňa môže byť vystavená slnečnému žiareniu.

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.