Plní svoju funkciu na výbornú

MILOŠ GEŽO 27.1.1956 ČLEN CYKLISTICKÉHO KLUBU PIEŠŤANY.

Vážení športoví priatelia .

Som členom CYKLISTICKÉHO KLUBU PIEŠŤANY a zároveň jeho aktívnym pretekárom v kategórii MASTERS 50–59 rokov.Cyklistiku robím od svojich 15-rokov.Dlhé roky som v cyklistike v pitnom režime ,dá sa povedať, nepoužíval nič „špeciálne“.

Môžem povedať, že som robil chybu .Po príchode firmy KOMPAVA a oboznámení sa s jej výrobkami som začal používať ako „pitný režim“ ENERGOFIT,HYPOFIT a GAINER KOKTAIL.Z tejto trojice u mňa na prvom mieste boduje GAINER KOKTAIL. Nie len že má výbornú chuť ale môžem povedať z vlastných skúseností, že po ťažkých tréningoch a pretekoch plní svoju funkciu regenerácie a zotavenia svalstva na výbornú. Pri testovaní a potom aj v praxi som GAINER KOKTAIL začal používať na tréningoch a pretekoch v jednej fľaške aj ako doplnenie energie stravy počas výkonu.

V kombinácii s tyčinkami 3Energy bar je to kvalitné doplnenie energie , ktoré skutočne v cyklistike funguje . Preto tieto výrobky firmy KOMPAVA vrele doporučujem nie len výkonnostným športovcom ale aj rekreačným športovcom , ktorí si svoj organizmus vážia a chcú so športovaním vydržať čo najdlhšie.

Miloš Gežo – člen cyklistického klubu Piešťany

Kompava spol. s r.o., Piešťanská 1202/44, Nové Mesto nad Váhom 91501, +420 903 473 211, objednavky@kompava.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info