Prírodne džemy a šťavy - Kompava

Máte pocit, že medzi zdravým a chutným jedlom je zásadný rozdiel? Presvedčíme vás, že aj maškrtiť sa dá naozaj zdravo!

Príroda je obrovským zdrojom chutí, vôní a tých najprospešnejších látok, ktoré dokáže naše telo prirodzene využiť. Doprajte mu preto len to najlepšie, čo ho zbytočne nezaťaží a pomôže mu spoľahlivo fungovať. Všetko, čo rastie voľne, a čerpá svoju silu priamo zo zeme a slnka. Čo je vypestované ekologicky, s rešpektom k životnému prostrediu.

Presne to nájdete v týchto džemoch, šťavách a ovocnej výžive. Džemy sa pripravujú tradičným spôsobom z bobuľovitého ovocia v bio kvalite, bez použitia akýchkoľvek chemických prísad, farbív a konzervantov. Sú zahustené a osladené iba odpareným jablkom (jablčný koncentrát). To najlepšie z ovocia nájdete aj v ovocnom pyré a šťavách, ktoré ako osviežujúca desiata poteší vaše chuťové bunky. Vďaka receptúre bez pridaného cukru alebo fruktozového sirupu sú všetky produkty 100% ovocné.


100% Prírodná šťava

Na sklade
2,80 €

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.