Filter

Súčasným trendom zdravej výživy je stravovanie sa čisto prírodnými potravinami, jedná sa o výrobky vyrobené bez chemických prísad, hnojív, farbív, prípadne mäso, mäsové výrobky a výrobky z mlieka z čistého chovu. Je to návrat k pôvodným tradíciam pestovania zeleniny, ovocia a chovanie zvierat. Čisto prírodné potraviny Mount Berry sú vyrobené z najkvalitnejšej suroviny bez chemických prísad s výraznou príjemnou vôňou a lahodnou domácou chuťou.

BIO 100% ovocný džem PREMIUM

2,93 €

Mountberry 100% ovocná výživa

1,52 €

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.