Filter

  • Cena
  • Výrobca
  • Balenie
  • Príchuť

Súčasťou každej redukčnej diéty a obdobia spaľovania tukov je strava a pocit hladu. Na tieto účely sú na trhu tzv. Proteiny na chudnutie. Jedná sa o doplnky chudnutia, ktoré na jednej strane zasýtia a na druhej strane dodajú telu všetky potrebné vitamíny, minerály a stopové prvky pre správne fungovanie organizmu.

Proteíny na chudnutie nie sú však náhrada pestrej stravy a preto by sa to malo používať ako čiastočná nie plnohodnotná náhrada. Pestrá a rozmanitá strava by mala byť súčasťou nášho života v každom období. Náhrady stravy od Kompavy sú vytvorené podľa náročných požiadaviek odborníkov na výživu tak aby dosiahli maximálny efekt a vytúžený cieľ. Náhrady stravy existujú v podobe rôznych koktejlov a proteínových tyčiniek, chuť je veľmi lahodná a niektorí z nás sa na ňu tešia celý deň.

BodyFit 40%

Na sklade
13,80 €

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.