Filter

  • Cena
  • Výrobca
  • Balenie
  • Príchuť

Doplnky výživy pre ženy sú určené pre ženy a dievčatá, ktoré by chceli spraviť niečo so svojou postavou. Boli vyvinuté špeciálne pre ženy, tak aby uspokojili ich potreby a dodali ženskému telu presne to, čo v priebehu náročného dňa potrebuje. Zasýtia a zároveň dodajú dostatok živín,  pomôžu dosiahnuť ich cieľ pri formovaní postavy. Vďaka bohatému obsahu minerálov, vitamínov a výživných látok dostanete dennú dávku potrebnú pre správny chod Vášho organizmu.

Proteín pre ženy BodyFit je svojím zložením maximálne vhodný pre ženy vďaka obsahu Izoflavonoidov, ktoré priaznivo ovplyvňujú činnosť ženských orgánov, či obsahu 404 mg biologicky aktívneho vápnika, či 4 mg železa. Proteín Wellness Daily Protein je vhodný pre vyznavačov vyslovene naturálnej stravy. Môžete ich užívať ako neskorú večeru alebo keď ráno nestíhate s raňajkami, ak Vás prekvapí hlad medzi jedlami, proteínové nápoje pre ženy zaženú hlad okamžite!

Protein Premium Energy

Na sklade
75 €

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.