Filter

Ako jednoducho zatočiť s únavou v telocvični? Potrebujete niečo, čo účinkuje zaručene a spoľahlivo. Presne to spĺňa maltodextrín, ideálny prostriedok pre všetkých, ktorí podávajú výkony v športe alebo v náročnom zamestnaní. Pomôže vám naštartovať sa a rozbehnúť to na plné obrátky v momente, keď už vám dochádzajú sily. Navyše je ľahko stráviteľný, nezaťažuje žalúdok a nespôsobuje tráviace ťažkosti. Perfektne dopĺňa svalový glykogén a udrží vás v kondícii, čo oceníte počas výkonu aj tesne po ňom.

Tradičný a osvedčený prostriedok proti strate energie predstavuje glukóza. Ide o najrozšírenejší cukor, ktorý sa prirodzene vyskytuje v ovocí, predovšetkým v hrozne. Okamžite sa vstrebáva do krvi bez zaťaženia zažívacieho traktu. Užívanie glukózy spolu s kreatínom vám poskytne perfektnú podporu pre športové aktivity všetkého druhu. Vaše telo bude v strehu, pripravené dať zo seba to najlepšie. Ukážte, čo vo vás skutočne je!

K4 Power BCAA 4:1:1 Instant

Na sklade
37 €

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.