S výrobkom K-4 power som zlepšil svoje časy

S výrobkom K-4 power som zlepšil svoje časy

Včera som mal prvú príležitosť na tréningu použiť prípravok K-4 POWER. Môj vytrvalostný tréning, ktorý opakujem každý piaty deň, pozostáva z rýchleho výstupu s paličkami v lesnom teréne s dĺžkou 4km a prevýšením 600m ( poriadny kopec ) a zbehu do východzieho miesta. Takto to opakujem 4× bez prestávky, čo predstavuje 32km a 2400m prevýšenia. Je to príprava na vytrvalostný pretek v Chamonix ( 166km, 9500m prevýšenie ). Normálne som jednotlivé úseky tréningu – 8km, absolvoval v čase 1hodina a 5 minút, pričom som v poslednom úseku pociťoval už značnú únavu.
Včera som tesne pred tréningom požil časť „K-4 POWER pred športovým výkonom“ a po 2. úseku aj „K-4 POWER počas športového výkonu“ a bol som veľmi milo prekvapený. Pri dodržiavaní rovnakých podmienok, ako pri tréningu bez podporného K-4 POWER, teda neprekročenia max. tepovej frekvencie 150tep/min., som na všetkých úsekoch dosiahol časy o 5 minút lepšie, počas behu som nepociťoval absolútne žiadny pocit únavy. Mal som skôr tendenciu pridať, akoby som išiel pomalšie. A z toho vyplýva aj veľká psychická pohoda, keď pociťujete, že tréning vás neunavuje a nespôsobuje tiesnivé pocity nevládania........

Verím, že sa stane mojím obľúbenom popri Energofite a Gelo 3, ktoré už niekoľko rokov používam s max. spokojnosťou s výsledkami ich účinkov.

Štefan Karak

Štítky:

Kompava spol. s r.o., Piešťanská 1202/44, Nové Mesto nad Váhom 91501, +420 903 473 211, objednavky@kompava.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info