Súčasť môjho tréningu

Súčasť môjho tréningu

Som pretekárka v biatlone a v súčasnej dobe aj vo výbere reprezentácie SR. Moja výkonnosť a tréningové zaťaženie si už vyžaduje užívanie výživových doplnkov.Vybrala som si slovenského výrobcu firmu Kompava.

Z výrobkov firmy Kompava som si obľúbila najmä tyčinky 3Energy bar, ktoré nielenže výborne chutia, obsahujú aj množstvo vitamínov, minerálov, L-karnitín a sú zdrojom energie pre vrcholových i rekreačných športovcov, dokážu zasýtiť a to pred, počas i po záťaži.

Veľmi dôležitou súčasťou tréningu športovcov je pitný režim. V príprave a v súťažnom období sa spolieham na hypotonický nápoj HypoFit, ktorý ma oslovil svojimi účinkami a výbornou chuťou, vybrať si môžete z množstva príchutí: višňa, citrón, pomaranč, exotic…

V poslednom období som si obľúbila výborné cukríky ENERGYdrops ako rýchly zdroj energie. V období vysokej záťaže, na sústredeniach a pretekoch využívam Amino BCAA spolu s L-karnitínom. Na pretekoch a pri vytrvalostnom tréningu pravidelne používam Acidofit, ktorý mi pomáha proti svalovým kŕčom a prekysleniu organizmu. Som rada, že sa môžem spoľahnúť na výrobky firmy Kompava a určite si ich budem i naďalej zakupovať.

Michaela Schönová, ŠŠSM Brezno

Kompava spol. s r.o., Piešťanská 1202/44, Nové Mesto nad Váhom 91501, +420 903 473 211, objednavky@kompava.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info