Kĺbová tyčinka Joint bar jediná svojho druhu je veľmi obľúbená u ľudí s problémami pohybového aparátu a ako prevencia zlomenín a úrazov. Obsahuje základné zložky ako chondroitín sulfát, glukozamín sulfát, želatíny, vitamínov E, C, B a minerálov ktoré slúžia pre obnovu a tvorbu kostných štruktúr, kolagénu, kĺbového spojiva a väzív. Je výbornou formou výživy na kĺby pre ľudí s negatívnym postojom k tabletkám alebo drinkom, zároveň však zasýti a nezaťaží žalúdok.

Joint bar

Na sklade
35 €

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.