Už niekoľko rokov sú mojím pomocníkom výživové doplnky od firmy Kompava

Už niekoľko rokov sú mojím pomocníkom výživové doplnky od firmy Kompava

Výživové doplnky od firmy Kompava sú mojím pomocníkom už niekoľko rokov. Najčastejšie z nich používam:

  • Energofit – rehydratačný energetický nápoj, ktorý je určený na hydratáciu, energizáciu a posilnenie obranyschopnosti organizmu. Obsahuje minerálne látky, vitamíny a aminokyseliny. Ja ho používam počas tréningov aj pretekov na hydratáciu a rýchle doplnenie energie, po tréningu alebo po pretekoch na urýchlenie regenerácie svalov. Je vhodný pre výkonných, ale aj rekreačných športovcov a ťažko pracujúcich.
  • Acidofit – minerálny nápoj, ktorý používam na doplnenie vitamínov a minerálov proti prekysleniu organizmu a proti svalovým kŕčom. Špeciálna zmes obsahuje v správnom pomere sodík, draslík, vápnik, horčík a fosfor. Upravuje rovnováhu tekutín v tele.
  • Gelo-3 complex – výživový doplnok k výžive a ochrane kĺbového aparátu, k správnej funkcií kostí, chrupaviek a pokožky. Už niekoľko rokov ho používam ako prevenciu hlavne kvôli kolenám. Od začiatku užívania nepociťujem žiadne problémy s kolenami, ani inými kĺbmi namáhanými pri dlhotrvajúcom behu.
  • Gainer koktail – sacharidovo-proteinový prípravok, ktorý používam po namáhavom dlho trvajúcom tréningu, alebo preteku s veľkým výdajom energie na rýchlejšie zotavenie svalstva.
  • K-4 Power gel – energetický komplex s okamžitým účinkom energie. Najlepší energetický gél, s akým som sa doteraz stretol. Vyvážená príjemná chuť, perfektný obal v tube s možnosťou uzatvorenia a výborný okamžitý prídel energie do svalov počas výkonu. Rýchly pomocník v núdzi.

Úprimne doporučujem mnou dlhoročne používané, ale aj iné výrobky firmy Kompava, vhodné pre vaše špeciálne potreby.

Ing. Štefan Karak

 


Štefan Karak vytvoril v roku 2006 slovenský rekord v počte na Vtáčnik v priebehu 24 hodín - kedy sa mu podarilo uskutočniť 10 výstupov. V dňoch 23. - 25. mája 2014 vytvoril nový slovenský rekord, kedy absolvoval trasu Píly - Vtáčnik 16 krát za 47 hodín a 16 minút. Počas rekordu prešiel vzdialenosť 192 km a prekonal prevýšenie 14 400 m.

Držíme mu palce!

Kompava spol. s r.o., Piešťanská 1202/44, Nové Mesto nad Váhom 91501, +420 903 473 211, objednavky@kompava.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info