Vianoce s Kompavou


Vianoce sa pomaly blížia a my sme si pre Vás ako každý pripravili nádielku darčekov pre svojich najbližších. Ak si lámete hlavu nad tým, aky darček pre nich vybrať, ste na správnej adrese. Darček od Kompavy je výnimočný, pretože darujete vždy aj niečo pre zdravie.

Pre všetkých starých rodičov , alebo ľudí, ktorí majú problémy s kĺbmi a pohybom máme balík Active movement . Ak máte v rodine aktívneho športovca , ktorí nezaháľa ani počas sviatkov, je pre neho balík Combi sport ako ušitý na mieru. No a samozrejme balíček Fit 4 Body určený pre krajšie polovičky pánov.

Najobľúbenejším darčekom na Vianoce je naša kĺbová vyžíva Gelo-3 Complex, ktorá je teraz v unikátnej Vianočnej LIMITOVANEJ EDÍCIÍ, ktorá obsahuje 3 tyčinky Joint Bar každej príchute. Rovnako tak omladzujúci elixír Skinbooster, ku ktorému je ako darček pribalená aj silikónová kefka na tvár.

Na Vianoce však prichádzame aj s novinkami v podobe novýých SIX PACK –ov. Ide o balenia 3Energy Bar, Joint Bar a Wellness Bar, ktoré obsahuje 6 tyčiniek každej príchute, alebo MIX, kde ju 2 z každej príchute .

My sme na Vianoce pripravení a čo vy?

Vynulovať filter
Zobrazených 1-8 z celkovo 8 záznamov.
Kompava spol. s r.o., Piešťanská 1202/44, Nové Mesto nad Váhom 91501, +420 903 473 211, objednavky@kompava.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info