Filter

  • Typ
  • Cena
  • Výrobca
  • Balenie
  • Príchuť
  • Farba

Medzi vytrvalostné športy patrí beh, cyklistika, plávanie, či veslovanie a sú charakteristické najmä udržaním čo najvyššej rýchlosti po čo najdlhšiu dobu. Po vysoko intenzívnom a dlhotrvajúcom výkone dochádza k svalovej únave a vyčerpaniu zásob glykogénu v kostrovom svalstve. V každom tréningu alebo preteku sa športovec dostane do fázy straty energievyčerpanosti a pocitu únavy  a preto je dôležité dodať sacharidy v správny čas vo vyváženom pomere. V tejto kategórii nájdete napríklad prémiovú radu Premium Energy so špeciálnym zdrojom energie, ktorý zabráni energetickým výkyvom počas športového výkonu, energetické stimulanty, glukózu, kĺbovú výživu na podporu zdravia nadmerne zaťažovaného pohybového aparátu, či doplnky s antikatabolickým účinkom - vetvené aminokyseliny BCAA, glutamín, HMB a arginín. Nevyhnutnou súčasťou vytrvalostného výkonu každého profesionálneho alebo hobby športovca je doplnenie tekutín pomocou hypotonických a rehydratačných energetických nápojov.

Kineziologický tejp BB Tape

Na sklade
9,30 €

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.