Získajte teraz balenie Serrapeptase Plus +30% obsahu za cenu klasického balenia. Viac na...

Doprava a platba

Doprava a platba

DOPRAVA

SPS kuriér – 4,3 €
Rýchle a pohodlné doručenie tovaru až k vám domov. Ak je tovar na sklade, vyexpedujeme vám ho do 2 pracovných dní. Pokiaľ si tovar objednáte do 12:00, tovar vám doručíme v priebehu 24 hodín.

Zásielkovňa/Packeta – 3,5 €
Tovar si môžete vyzdvihnúť na ktoromkoľvek odbernom mieste Packeta na Slovensku. Pokiaľ si tovar objednáte do 11:00, tovar vám bude doručený v priebehu 24 hodín.

BalíkoBOX Slovenská pošta – 3,5 €
Vyzdvihnite si tovar rýchlo a jednoducho na jednom z 1 549 odberných miest Balíkoboxu po celom Slovensku.

Osobný odber NM – Zadarmo
V sídle spoločnosti Kompava - Piešťanská 1202/44, 915 01 Nové Mesto nad Váhom, tovar je pripravený v deň objednávky k odberu. Pri osobnom odbere, prosíme, nahlásiť číslo objednávky alebo informovať, že ide o webovú objednávku s osobným odberom.

Pri objednávke nad 85 eur máte dopravu v rámci celej Slovenskej republiky ZADARMO.

V prípade, že objednávate z Českej republiky, použite českú verziu eshopu www.kompava.cz.

Pre objednávku mimo SR a ČR použite zahraničnú verziu eshopu www.kompava.eu.

PLATBA

Apple Pay a Google Pay
Aktuálne najobľúbenejšie a najrýchlejšie platobné metódy. Zaplatíte jedným klikom s Vami uloženou kartou v telefóne. Platbu kartou je možné skombinovať s akoukoľvek formou dopravy.

Platba kartou online
Rýchla a bezpečná platba za tovar platobnou kartou (kreditnou alebo debetnou) cez internet prostredníctvom platobnej brány. Po kliknutí na „Objednávka s povinnosťou platby“ budete presmerovaný na internetovú stránku platobnej brány banky, kde v zabezpečenom prostredí zadáte údaje z vašej platobnej karty. Platbu kartou je možné skombinovať s akoukoľvek formou dopravy.

Platba vo výdajnom mieste e-shopu (NM)
Momentálne je pri osobnom prevzatí tovaru možné platiť iba za internetové objednávky z e-shopu kompava.sk.

Na dobierku
V prípade, že si dáte tovar doručiť kuriérom alebo prostredníctvom Zásielkovne/Packety, máte možnosť zaplatiť na dobierku pri prevzatí tovaru. V tomto prípade sa za platbu na dobierku pripláca 2,5 €.