Doprava a platba

Doprava a platba

DOPRAVA

UPS kuriér – 3,5 €
Rýchle a pohodlné doručenie tovaru až k vám domov. Ak je tovar na sklade, vyexpedujeme vám ho do 2 pracovných dní. Pokiaľ si tovar objednáte do 12:00, tovar vám doručíme v priebehu 24 hodín.

Packeta – 2,5 €
Tovar si môžete vyzdvihnúť na ktoromkoľvek odbernom mieste Packeta na Slovensku. Pokiaľ si tovar objednáte do 12:00, tovar vám bude doručený v priebehu 24 hodín.

BalíkoBOX Slovenská pošta – 3,5 €
Vyzdvihnite si tovar rýchlo a jednoducho na jednom z 1 549 odberných miest Balíkoboxu po celom Slovensku.

Osobný odber NM – Zadarmo
V sídle spoločnosti Kompava - Piešťanská 1202/44, 915 01 Nové Mesto nad Váhom, tovar je pripravený v deň objednávky k odberu. Pri osobnom odbere, prosíme, nahlásiť číslo objednávky alebo informovať, že ide o webovú objednávku s osobným odberom.

Osobný odber ZA – Zadarmo
Kompava Centrum Metflex - Vojtecha Spanyola 8343/1A, 01001 Žilina (za Auparkom). O termíne prevzatia tovaru informujeme vopred telefonicky alebo emailom. Pri osobnom odbere, prosíme, nahlásiť číslo objednávky alebo informovať, že ide o webovú objednávku s osobným odberom.

Osobný odber KE – Zadarmo
Pro-body - Letná 40, 04001 Košice. O termíne prevzatia tovaru informujeme vopred telefonicky alebo emailom. Pri osobnom odbere, prosíme, nahlásiť číslo objednávky alebo informovať, že ide o webovú objednávku s osobným odberom.

Pri objednávke nad 70 eur máte dopravu v rámci celej Slovenskej republiky ZADARMO.

PLATBA

Platba kartou online
Rýchla a bezpečná platba za tovar platobnou kartou (kreditnou alebo debetnou) cez internet prostredníctvom platobnej brány. Po kliknutí na „Objednávka s povinnosťou platby“ budete presmerovaný na internetovú stránku platobnej brány banky, kde v zabezpečenom prostredí zadáte údaje z vašej platobnej karty. Platbu kartou je možné skombinovať s akoukoľvek formou dopravy.

Platba online – TatraPay
Pokiaľ ste klientom Tatra Banky, máte u nás možnosť za tovar zaplatiť prostredníctvom TatraPay. Platbu TatraPay je možné skombinovať s akoukoľvek formou dopravy.

Platba vo výdajnom mieste e-shopu (NM, ZA, KE)
Momentálne je pri osobnom prevzatí tovaru možné platiť iba za internetové objednávky z e-shopu kompava.sk.

Na dobierku
V prípade, že si dáte tovar doručiť kuriérom alebo prostredníctvom Zásielkovne, máte možnosť zaplatiť na dobierku pri prevzatí tovaru. V tomto prípade sa za platbu na dobierku pripláca 0,5 €.