Online FIT recepty

Pripravili sme pre vás overený Online FIT Receptár s množstvom jednoduchých, rýchlych, ale zároveň chutných jedál s bohatou zmesou živín, minerálov, aminokyselín a vitamínov. Recepty si môžete jednoducho prezerať v našom online receptári v pohodlí domova a podľa neho pripravovať výdatné raňajky, ľahké večere alebo diétne obedy.

Všetky recepty obsiahnuté v tejto online knižke boli pripravené, naservírované a odfotografované priamo u nás v Kompave. Tak ako jedlá vyzerajú lahodne a chutne, tak nám presne aj chutili.

Online receptár od spoločnosti Kompava si môžete stiahnuť ZADARMO aj do svojho počítača v PDF súbore. Po uložení si pozerajte svoje obľúbené zdravé recepty aj priamo zo svojho tabletu. Zdravé varenie nebolo nikdy jednoduchšie!

Zalistujte si v online receptári
26. 02. 2015

Zalistujte si v online receptári

26. 02. 2015
Vianočný receptár
26. 02. 2015

Vianočný receptár

26. 02. 2015

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.