B2B spolupráca

B2B spolupráca

Ponúknite svojim zákazníkom to najlepšie na trhu výživových doplnkov.

Vážime si každého zákazníka, ktorý má záujem o kvalitné, čisté a funkčné produkty. 

Registrácia do b2b

Najskôr je potrebné vyplniť registráciu s potrebnými údajmi. Po registrácii vás bude kontaktovať náš obchodný zástupca z príslušného regiónu a prejde s vami veľkoobchodné podmienky a možnosti spolupráce. Pre urýchlenie schválenia veľkoobchodnej registrácie uveďte čo najpresnejšie informácie o sebe, resp. svojej spoločnosti, aby sme Vás vedeli lepšie špecifikovať a nastaviť vám najvýhodnejší cenník.  

Registrovať sa ako b2b partner - TU

5 dôvodov prečo spolupracovať s Kompavou

1. Výroba priamo na Slovensku

Výživové doplnky značky Kompava sú vyvíjané a vyrábané priamo v Novom Meste nad Váhom. Používame suroviny od tých najvyberanejších dodávateľov z celého sveta. Produkty sú vyrábané z čistých potravinárskych a farmaceutických surovín, ktoré sú povolené v rámci EÚ. 

Keďže výroba je priamo na Slovensku a produkty vyrábame priebežne, dostanú sa k vám čerstvé a s dlhou dobou spotreby, čím sa výrazne znižuje riziko problémov s exspiráciou. 

Vďaka kvalitne vybudovanému logistickému a výrobnému procesu nemusíte mať strach, že dôjde k výpadku tovaru pre vašich zákazníkov. Môžete sa spoľahnúť na 100 % dostupnosť našich produktov.

2. Znalosť značky u zákazníkov už 20 rokov

Značka Kompava si drží popredné miesto na trhu výživových doplnkov už takmer dve desaťročia. Je známa nielen u športovcov, ale aj u bežnej populácie. Všetci naši zákazníci vedia, že u nás nájdu nielen kvalitné výživové doplnky, ale aj odborné informácie v oblasti zdravej výživy.

3. Široké portfólio produktov

Z našej ponuky si rozhodne vyberiete. V portfóliu spoločnosti Kompava nájdete viac ako 85 druhov produktov. Sú rozdelené do 3 rád a to športová, pharma a anti age. Či už vlastníte e-shop, fitness centrum, lekáreň, obchod so zdravou výživou, diagnostické centrum alebo beauty salón, v našej ponuke nájdete tie pravé produkty pre vašich zákazníkov.

4. Profesionálny tím obchodných zástupcov

Ponúkame vám profesionalitu a odbornosť našich obchodných zástupcov, ktorí vám budú plne k dispozícii či už pre vypracovanie cenovej ponuky na mieru, zostavenie portfólia produktov podľa vašich predstáv, odborné poradenstvo v rámci zdravej výživy či marketingovú podporu pri predaji výživových doplnkov značky Kompava. Náš tím je vám plne k dispozícii.

5. Rýchle vybavenie objednávky - vzorková podpora

Pokiaľ vytvoríte objednávku do 12:00, tovar vám ešte v ten deň zabalíme a vyexpedujeme, aby bol na druhý deň u vás. Navyše ako veľkoobchodný zákazník si môžete k nákupu uplatniť benefit vo forme vzoriek, ktoré výborne poslúžia ako darček pre vašich zákazníkov.

"Sledujeme popredné svetové trendy v oblasti výživy, športu a podpory zdravého životného štýlu. Naše produkty nie sú určené len pre športovcov ale i ľudom, ktorým záleží na svojom životnom štýle a snažia sa ho stále vylepšovať."

V prípade, že máte akékoľvek otázky ohľadom spolupráce, neváhajte kontaktovať jedného z našich obchodných zástupcov, 

alebo vyplňte formulár a my sa vám ozveme. 

  • Martin Minarech - Bratislava, Brezno, Detva, Malacky, Pezinok, Senec, Sereď, Sládkovičovo, Stupava, Šamorín, Žiar nad Hronom - minarech@kompava.sk, +421 903 237 425
  • Ing. Zuzana Chovancová - Dunajská Streda, Bánovce nad Bebravou, Bojnice, Dubnica nad Váhom, Galanta, Handlová, Ilava, Komárno, Myjava, Nováky, Nové Mesto nad Váhom, Nové Zámky, Partizánske, Piešťany, Prievidza, Púchov, Senica, Skalica, Stará Turá, Šaľa, Topoľčany, Trenčín - sportovekluby@kompava.sk, +421 903 774 435
  • Bc. Martin Sagan - Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Bytča, Kežmarok, Krupina, Levice, Liptovský Mikuláš, Lučenec, Martin, Nitra, Orava-Kysuce, Poprad-Tatry, Považská Bystrica, Rajec, Ružomberok, Turčianske Teplice, Veľký Krtíš, Vráble, Zlaté Moravce, Zvolen, Žarnovica, Žilina - lekarne@kompava.sk, +421 903 718 004
  • Ing. Tomáš Balog - Bardejov, Humenné, Košice, Levoča, Michalovce, Prešov, Revúca, Rožňava, Spišská nová Ves, Svidník, Veľké Kapušany, Vranov nad Topľou - balog@kompava.sk, +421 903 491 890